Counterpart 3. Sezonu Çekilecek Mi? Counterpart Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Counterpart 3. Sezonu Çekilecek Mi? Counterpart Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Çok sevilmesine rağmen düşük reytingler nedeni ile bitme tehlikesi ile karşı karşıya kalan Counterpart dizisinin 3. sezonu için hala umut var.
Yorum Yap
2 dk okuma süresi
1 hafta önce

Konuyu Oyla!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 00,00
Loading...
Yorum Yap

Amerika’nın ünlü televizyon kanalı Starz’de yayınlanan Counterpart, baş rolündeki Oscar ödüllü efsane oyuncu J.K. Simmons ile bizi karşılıyor. Başlar başlamaz ilk iki sezonun onayını alan dizi, Almanya’da yaşayan sıradan bir adamın hayatını konu alıyor. 30 seneyi geçkindir aynı kurumda çalışan kahramanımız, öyle sıradan bir hayat yaşıyordur ki terfi dahi alamamıştır.

Çok sevdiği eşi Emily ise trafik kazası geçirerek komaya girmiştir. Bu sıradan ve zor bir hayat yaşayan adamın hayatı, yine gittiği bir mesai başlangıcında değişecektir. Howard’ın 30 yıldır çalıştığı kurumun binası aslında paralel evrene çıkılabilen bir kapıdır. Bu kapıyı kullanan Howard, başka bir evrende yine kendisi ile tanışır.

Bu muhteşem senaryo ile izleyiciyi adeta kalbinden vuran Counterpart’ın oyuncu kadrosunu ve karakterlerini inceleyelim.

Counterpart Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Howard: Naif ve kibar bir adam olan Howard, çok iyi bir insan olmasına rağmen hayatında başarı ile hiç tanışmamıştır. Paralel evrendeki Prime ise bu karakterin tam tersidir. Çoktan başarı merdivenlerinin sonuna ulaşmış olan Prime, sert ve umarsız bir karakterdir. Howard karakterini Oscar ödüllü J.K Simmons canlandırıyor.

Emily: Olivia Williams tarafından canlandırılan karakter, geçirdiği araba kazası sonrasında komaya girmiştir. Howard eşini düzenli olarak ziyaret etmekte ve ona en sevdiği romanları okumaktadır.

Peter: Howard’ın patronudur ve Harry Lloyd tarafından canlandırılır. Howard’a sürekli kötü davranmaktadır.

Baldwin: Paralel evrenden gelen ve sürekli cinayet işleyen bir seri katildir. Sara Serraiocco tarafından canlandırılan karakter, Howard’ın da paralel evreni keşfetmesini sağlayacaktır.

Counterpart Dizisinin 3. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Starz, ne yazık ki bu efsane dizinin 3. sezonunu çekmeme kararı aldı. Casusluk ile bilim kurguyu harmanlayan bu baş yapıt, iki sezonun ardından iptal edildi. İptalin gerekçesi ise düşük reytingler olarak gösterildi. Dizinin ikinci sezonu, ilk sezonda aldığı reyting oranlarının yarısına dahi ulaşamadı.

Counterpart Dizisinin 3. Sezonu Çekilecek Mi?

Her şeye rağmen dizisinin Starz kanalında olmasa da başka kanal üzerinden devam etme ihtimali bulunuyor. Özellikle Netflix gibi bir dijital platformun olaya el atması, Counterpart hayranlarına güzel bir haber müjdeleyebilir.

Dizinin yapımcısı olan MRC şirketi, dijital platformlar ile görüşmeye başladıklarını duyurdu. Bu doğrultuda yakın zamanda dizinin 3. sezonunun Netflix veya Amazon Prime üzerinden yayınlanma ihtimalinin hiç de az olmadığını söyleyebiliriz.

Güncelleme :

Bu İçeriği Aktif Kaynak Göstermek Koşulu İle Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"