Çok Mutlu Oldukları Konuşulan Uraz – Melis Kaygılaroğlu Çifti Boşanma Kararı Aldı

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında bugün gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Gerek sosyal medya paylaşımları gerekse aile hayatları ile çok mutlu oldukları konuşulan Uraz - Melis Kaygılaroğlu çift boşanma kararı aldı.

04.07.2019 - 10:27
04.07.2019 - 11:14
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Kanal D’de yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programında bugün magazin dünyasını şoke eden bir haber gündeme geldi. Programda gündeme gelen iddiaya göre herkesin sevdiği ve beğendiği Melis – Uraz Kaygılaroğlu çifti boşanma kararı aldı. 2014 yılında dünya evine giren çiftin anlaşmalı olarak boşanacağı öğrenildi. Boşanma konusunda ortak karar aldıkları belirtilen çiftin görüş ayrılıkları nedeniyle bu kararı vardı ifade edildi. Çiftin bir çocukları bulunuyor.

2.Sayfa’da Şaşırtan İddia

Son dakika olarak verilen bu haberin ardından 2. sayfa programının sunucularından Müge ve programda konuk olarak bulunan Betül Demir çok şaşırdıklarını söyledi. Ancak programın diğer sunucusu olan Gülşen, kendisinin bu duruma hiç şaşırmadığını çünkü daha önce bu konuyla ilgili bir şeyler duyduğunu ifade etti. İddiaların Uraz Kaygılaroğlu’na da sorulduğunu fakat, “Eşimi çok seviyorum böyle bir haber yaparsanız sizi dava ederim” dediğini iddia eden Gülşen, bu nedenle detaylara çok fazla giremeyeceklerini ifade etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim