Çocuklar Duymasın’dan İzleyicilere Kötü Haber Geldi

Türkiye’nin en sevilen dizileri arasında yer alan Çocuklar Duymasın ekibi izleyicilerine kötü bir haber verdi.

18.11.2017 - 22:31
16.06.2019 - 20:06
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Nostaljik diziler arasında her daim insanların gönlünde taht kuran ve çeşitli yenilikler yaparak yeniden yayınlanan Çocuklar Duymasın, kısa süre içerisinde izleyici kitlesini oluşturmuştu. Bilindiği üzere dizide Pınar Altuğ ile Tamer Karadağlı gibi tecrübeli isimler yer almakta, hikayesi ile de dikkatleri üzerine çekmekteydi. Özellikle geçtiğimiz bölümde Meltem’in Haluk’tan ayrılmak istemesi de dizinin reytinglerini arttırmıştı. Ancak zaman zaman haberlerde dizinin biteceği haberleri çıkmaktaydı. Her ne kadar dizinin yapımcıları tarafından devam edileceği konusunda açıklamalar yapılsa da tekrardan kötü bir haber geldi.

Yayın Akışında Yer Almadı

Dizinin yapımcısı Birol Güven’in geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden haberleri yayınlaması üzerine izleyiciler rahat bir nefes alsa da son yaşanılan gelişme tekrardan endişeye yola açtı. Bilindiği üzere Çocuklar Duymasın Pazar günleri Kanal D ekranlarında yayınlanmaktaydı. Ancak bugün yapılan kontroller sırasında Kanal D dizisinin 19 Kasım tarihli yani Pazar günü yayın akışında Çocuklar Duymasın yer almadı.

Yaşanılan bu gelişme sonrasında Çocuklar Duymasın’ın iptal edileceği ve gelecek dönemde yayınlanmayacağı iddia edildi. Henüz dizi yapımcıları ya da oyuncular tarafından herhangi bir açıklama yapılmasa da dizinin geleceği merak konusu oldu.

Çocuklar Duymasın’ın tekrar yayından kalkması halinde ise bu durum 3.kez yaşanmış olacak. Bilindiği üzere Kanal D ekranlarından önce de dizi farklı kanallarda tekrar revize edilerek yayına alınmıştı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim