Çin’den Cenk Tosun’a 35 milyon Euro

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman oyuncusu Cenk Tosun transferi hakkında son dakika itirafında bulundu.

03.01.2018 - 13:21
03.01.2018 - 13:21
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman oyuncusu Cenk Tosun hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hırvat stoper Vida’nın imza töreninde bazı açıklamalarda bulunan Fikret Orman golcüleri Cenk Tosun için Çin Ligi’nden bir teklif geldiğini ve Everton’un da oyuncuları ile ilgilendiğini doğruladı.

Adı son dönemde Everton ile anılan Cenk Tosun hakkında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’dan bir son dakika açıklaması geldi. Yeni transfer Vida’nın imza töreninde bazı açıklamalarda bulunan Fikret Orman, Cenk Tosun transferi konusuna da değinmeden geçemedi. Bazı takımlardan oyuncuları için teklifler geldiğini doğrulayan Fikret Orman ilerleyen günlerin ne getireceği konusunda kesin bilgiler vermedi. Cenk Tosun için Çin’den de talipler olduğunu ifade eden Fikret Orman düşünmek için biraz zaman istediklerini ve bu işlerin sadece parayla olmadığını ve Cenk Tosun’un kendileri için çok değerli bir oyuncu olduğunu dile getirdi.

Fikret Orman’dan İtiraf

Fikret Orman, ismini vermediği Çin’den bir kulübün Cenk Tosun için 35 milyon Euro teklif geldiğini itiraf ederken, “Oyuncumuz ile ilgilenen pek çok kulüp var. Bunlardan bir tanesi seçebiliriz ya da seçmeyebiliriz. Bunu tam olarak kestirmek güç. Onu kaybettiğimiz zaman yerine oyuncu da bulmak zorunda kalacağız ve bu oyuncunun da takıma uyum sorunu yaşamaması gerekiyor. Devre arası transferleri her takım için risk oluşturabilir. Bunun farkındayız. Hocamız Şenol Güneş ile de bir görüşme gerçekleştirdik. Çin’den gelen teklifte ortada. Everton’da oyuncumuz ile ilgileniyor.” ifadelerine yer verdi.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Everton’dan da Cenk Tosun için teklif geldiğini söyleyen Fikret Orman beklemek için zamana ihtiyaçları olduğunu ifade etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim