Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Cinayet İtirafıyla Tepki Çeken Çatlak Şanzel Kimdir? 17 Yaşında Neden Cinayet İşledi?

Armağan Çağlayan, Youtube üzerinden yayınlanan Gör Beni isimli programına konuk olan Çatlak Şanzel, cinayet itirafıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Genç yaşta cinayet işlediğini söyleyen şarkıcı, tepkilerin odağı haline geldi. Çatlak Şanzel kimdir? 17 yaşında neden cinayet işledi?
Eklenme:
 Cinayet İtirafıyla Tepki Çeken Çatlak Şanzel Kimdir? 17 Yaşında Neden Cinayet İşledi?

Armağan Çağlayan Gör Beni isimli Youtube programına Çatlak Şanzel lakaplı, Şanzel Çetin’i konuk etti. Çok genç yaşta cinayet işlediğini itiraf eden şarkıcı, sosyal medyanın gündemine oturdu. Kullanıcılar Çatlak Şanzel’in hayatını merak etmeye başladı. Çatlak Şanzel kimdir, kaç yaşında, neden cinayet işledi? Merak ettikleriniz haberimizin detayında…

Çok küçük yaşta Ankara’da pavyonlarda şarkı söylemeye başlayan Çatlak Şanzel lakaplı Şanzel Çetin, yaptığı açıklamalarla bir anda sosyal medyanın gündeminde oturdu. Henüz 17 yaşındayken babaannesinin doktor hatası yüzünden kaybettiğini söyleyen şarkıcı, dedesinin tabancasıyla doktora üç el ateş açtığını ve öldürdüğünü itiraf etti.

 

36 sene hapis cezası alan Çetin, 18 yaş altı olması, cezaevinde kaldığı süre boyunca başka bir suç işlememiş olması ve üniversiteyi kazanması sebebiyle sadece 7 yıl 2 ay hapiste yattığını söyledi. Şarkıcı, daha sonra da birkaç kişiyi yaralamak suçundan cezaevine girdiğini söyledi.

Çatlak Şanzel Kimdir?

1982 yılında Fransa’da dünyaya gelen Çatlak Şanzel lakaplı Şanzel Çetin, Ankara’da ikamet ediyor. Aslen Elbistanlı olan şarkıcı, 12 yaşından itibaren düğünlerde sahne aldı. 17 yaşında adam öldürmekten cezaevine girdi ve o yıllarda hiç tanımadığı bir adamla nikah kıydı.

‘Neredesin’ isimli şarkıyla sosyal medyada adından söz ettiren Şanzel Çetin, Ankara’da farklı mekanlarda sahne almaya devam ediyor ve kendisine has üslubuyla biliniyor.

Çatlak Şanzel’in İsminin Hikayesi

Verdiği röportajda isminin hikayesini açıklayan Çatlak Şanzel; “Biraz deli doluyum, Ankara tabiriyle harbi kız derler. O yüzden de Çatlak derler. Ama lakabımı piyanist bir abim koydu. Bir abiye kafa tutmuştum, o da Çatlak bu kadın dedi. Öyle kaldı” dedi.


İlgili Yazılar
Meriç İzgi kimdir? Etkileşim almak için maymuna yapmadığını bırakmadı
14 09 2020 - 10:53
Polatlı’da neden kum fırtınası oldu? Kum fırtınası nedir, sebepleri neler?
12 09 2020 - 18:42
Kırmızı Oda Güler (Su Burcu Yazgı Coşkun) kimdir?
12 09 2020 - 11:35
Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümit Can Uygun Müge Anlı’yı tehdit etti! Oraya nasıl silah sokabilirim?
11 09 2020 - 16:19
Kardelen Kamışlı kimdir? Hotel Carmine nerede ve neler yaşandı?
11 09 2020 - 10:38
Ankara’da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hangi illerde sokağa çıkma yasağı olacak?
10 09 2020 - 11:32
Yorum Yap