1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Çiftler İçin En İyi Dövme Fikirleri! Minimal Çift Dövmeleri
Çiftler İçin En İyi Dövme Fikirleri! Minimal Çift Dövmeleri

Çiftler İçin En İyi Dövme Fikirleri! Minimal Çift Dövmeleri

A+A-

Aşkınızın büyüklüğünü bir dövme ile vücudunuza kazımak ister misiniz? Bunu yapmanın iyi bir yolu çift dövmeleri yaptırmak. Her iki ortak da eşleşen dövmeleri veya diğerini tamamlayan bir tasarıma sahip olmayı seçebilir. Giderek daha fazla sayıda çift, vücutlarında bir yerde aşk dövmeleri tercih ediyor. Bu tasarımlar basitten daha ayrıntılı seçeneklere kadar uzanıyor, ancak her zaman inanılmaz derecede derin bir anlamı ve sevgi dolu bir önemi oluyor.

Bu yazımızda çift dövmeleri modellerini keşfedeceksiniz, böylece size ve sevgilinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Taçlar ile dövmeler

Çiftler İçin En İyi Dövme Fikirleri! Minimal Çift Dövmeleri

Taç dövmelerinin arkasında birçok anlam vardır ve kendini sevme, güven, birbirlerinin olanaklarına inanma vb. anlamları nedeniyle yaptırılır. Bununla birlikte, bu sembol bir insanın bir başkası için hissettiği koşulsuz sevgiyi de temsil ettiği için anlamı duygusal alana eklenebilir. Bağlılık, saygı ve sadakat, bu dövmeler tarafından temsil edilen işaretlerdir ve bu nedenle bir çift için mükemmeldir.

Farklı fikirlerle uygulayabilirsiniz. Örneğin, erkeğin genellikle kralın tacı ve kadının kraliçenin tacı olduğu ya da bir dövme olarak zevkli ifadeler tercih ederseniz, sadece "Kraliçe" ve "Kral" kelimelerinin altına ekleyebilirsiniz.

Çiftler için Kalpler

Çiftler İçin En İyi Dövme Fikirleri! Minimal Çift Dövmeleri

Aşktan söz ettiğimizde, akla gelen sembollerden biri kalplerdir. Bu doğru değil mi? Bunun nedeni, sevgiyi ve sevginin yürekten gelen hissini gören bir sosyal kabul olduğudur. Bu nedenle, eşinizi ne kadar sevdiğinizi ve sevginizin sonsuza kadar sürdüğünü göstermek istiyorsanız, inanılmaz bir dövme bir kalbin şeklini veya tasarımını alabilir.

Örnekteki dövme, hastanedeyken her zaman kardiyogramlarda gördüğümüz gibi küçük kalp çarpıntısı tasarımına sahiptir. Anlamı daha net yapmak için, çizgilerin ortasına küçük bir kalp çizebilirsiniz. Yani, kalbinizin eşinizin ritmine çarptığını tamamen belirtiyorsunuz. Yani, diğeri olmadan yaşayamaz.

Kalpleri ile dövme

Çiftler İçin En İyi Dövme Fikirleri! Minimal Çift Dövmeleri

Bir önceki seçeneği beğenmezseniz, çift dövmelerinin bir başka güzel örneği de, bir kalp sembolünün sonsuza dek gerçek aşkın bir işareti olarak kullanıldığı durumdur. Ancak bu özel durumda, kalbinizin onu açmak için tek bir anahtarı olduğunu gösterir ve bu nedenle çiftteki diğer kişinin kalbinizi açmayı başarmış olan muhteşem anahtar üzerinde dövme yaptırması gerekir.

Bu, dünyanın dört bir yanındaki kalbinizi açabilecek, yani sevginizi kazanabilecek (en saf anlamında, diğer yarınız), yalnızca bir kişinin olduğunu gösterdiği için, en metaforik seçeneklerden biridir. Bu tasarımla, birbiriniz için yaratıldığınızı ve dünyadaki hiç kimsenin sizin partneriniz olamayacağınızı belirtiyorsunuz.

Oklarla sonsuzluk simgesi

Çiftler İçin En İyi Dövme Fikirleri! Minimal Çift Dövmeleri

Duygularınız tanımlanamaz veya özetlenemez ve bu yüzden bunu sonsuzluk işareti ile ifade edersiniz. Birbiri için neler hissettiğini netleştirmek isteyen çiftler için mükemmeldir.

Bu tasarıma bir ok eklerseniz, dövmeye ekstra bir anlam eklersiniz; çünkü oklar her zaman bir koruma sembolü olarak kullanılır (kabileler kendilerini savunmak için silah olarak kullanırlardı). Bu nedenle, diğer kişiyi de sonsuzluğun sonuna kadar koruyacağınızı ve onların da sizinle aynı şeyi yapacağını belirten oku dövmenize ekleyebilirsiniz.

Yapboz parçası

Çiftler İçin En İyi Dövme Fikirleri! Minimal Çift Dövmeleri

Çiftler tarafından yaygın olarak kullanılan başka bir dövme tasarımıdır. Bir yap-boz parçasının karşılık gelen bir parçası olduğu bir yap-boz oyunundan eserler ve sadece birbirleriyle bir araya gelirler. Bu anlam, canlı büyüteç altında incelenirse, bir insanın kendisiyle tam olarak uyan parçayı bulduğu ve tam tersi olduğu anlamına gelebilir.

Bu anlamda, muhteşem bir kilit ve anahtarla yukarıda sahip olduğumuzun sembolizmine benzer bir sembolizmdir, çünkü yuvaya tam olarak uyan tek bir kişi olduğunu ve bu nedenle siz de bir bütün olduğunuzu düşünür. Dolu Puzzle parçaları kendi başlarına anlam ifade etmiyor. Bir bütün haline gelmek için diğer parçalarla bütünleşir ve birleşirler. Bu nedenle, bu dövme aynı zamanda sizin önemli bir diğeriniz, diğer yarınızın tek insan olduğunu ve onlarsız, yaşam denizinde suya batmış hissedeceğinizi sembolize eder. Bu, çocuk veya evcil hayvan gibi üçüncü bir tarafa olan sevginizi paylaşmanız durumunda da harika bir fikirdir.

Çapa dövmeler

Çiftler İçin En İyi Dövme Fikirleri! Minimal Çift Dövmeleri

Aşıkların dövmeleri için başka bir favori ise çapalardır ve şu anda da çok modadır. Denizcilik dünyasında, çapalar balıkçılar ve denizciler tarafından denizde güvende olmak ve eve kıyıya dönmek için kullanılan bir araçtır. Bu anlam, bir çapa olarak duygusal seviyeye yükselebilir, dünya dönerken ve sarkarken bizi daha güçlü yapan çift arasındaki bağdır. Diğer kişi emniyet ve güvenlik için size yardımcı olur.

Bu güvenlik, güven ve sevgi birliği, göz alıcı çapa dövmelerinden geçiyor. Bu yüzden bu kadar çok çift bunu ciltlerine dövme yaptırmaya karar veriyor ve sevdiklerinizin baş harflerini eklemek de yaygın olarak kullanılıyor.

Doğrudan küçük cümleler

Çiftler İçin En İyi Dövme Fikirleri! Minimal Çift Dövmeleri

Kelimelerle dövmelerden hoşlanıyorsanız, eşinizi ne kadar sevdiğinizi göstermek için mükemmel bir seçenek olacaktır. İstediğiniz cümleyi seçebilirsiniz. Bu hassas romantik dokunuşu artırmak için aranızda özel bir cümle varsa onu kullanabilirsiniz.

Fakat bundan pek hoşlanmıyorsanız, "Sonsuza Kadar Aşk", "Hepimiz biriz", "Ölüm bize ayırana dek" gibi diğer ifadelerle bir dövmeyi tercih edebilirsiniz.

Oyuncular için dövmeler

Çiftler İçin En İyi Dövme Fikirleri! Minimal Çift Dövmeleri

Bilgisayar oyunları oynarken birlikte kaliteli zaman geçirmeyi seviyorsanız veya video oyunları olmayan bir hayat hayal edemiyorsanız, tam size göre bir dövme. Bu, o küçük İtalyan tesisatçının, Süper Mario'nun aşk hikayesi olan liderliğini takiben birbirinize duyduğunuz sevgiyi ifade etmektir. Bu karakter iyi bilinmektedir ve her oyunda şeytani bir kişi tarafından kaçırılan güzel prensesi kurtarmaya çalışıyor. Öyleyse, klasik masal hikayesi olmaya devam ediyor ama çok eğlenceli ve küçük karakterleri özümseme dolu hale geliyor.

Eğer ikiniz de oyun meraklısıysanız, Süper Mario ve Prenses dövmesi yapma fırsatını kaçırmazsınız, çünkü bunlar birbirlerini delice seven ve bir araya gelmek için sanal hayatlarını riske atmak isteyen iki kişidir.

Kuş Dövmeleri

Çiftler İçin En İyi Dövme Fikirleri! Minimal Çift Dövmeleri

Kuş dövmeleri, özgürlüğü, yaratıcılığı, maneviyatı vb. İfade eden işaretlerden biridir. Bunu ilişkiler alanına aktarırsak, anlamın biraz uzadığını, bunun sonucunda diğer insan sayesinde, kendinizi özgür, kuş gibi özgür hissedeceğinizi, uçmak, gökyüzüne dokunmak ve hayatı dolu dolu hissetmek istediğinizi belirtir.

Bu nedenle, bu canım tasarım ile dünyaya diğer kişinin uçuşta eşiniz olduğunu, uçarken tüylerin altındaki rüzgarın kuşlar gibi birlikte akın ettiğini söylersiniz. Yine de asla yalnız değilsiniz çünkü kuşlar her zaman sürülerde uçar.

Pusula dövmeleri

Çiftler İçin En İyi Dövme Fikirleri! Minimal Çift Dövmeleri

Gezginleri ve denizcileri yönlendirmek için kullanılan araç, çiftler için en iyi dövmelerden biri olarak da kullanılır. Bu anlamda, bir çift dünyasındaki bu tür bir tasarım, dünyayı bu kişiyle değil, aynı zamanda birbirlerinin rehberliğinde de seyahat etmek istediklerini gösterebilir. Diğer kişi, yollarda ve hayatın engebeli denizlerinde kaybolmamak için pusuladır. Bu nedenle, bir macera duygusu değil, aynı zamanda bağlılık ve sadakat fikrini de ifade edersiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.