Çiçeği Burnunda Çift Müge Boz ve Caner Erdeniz Bebek Müjdesini Verdi

Oyuncu ve sunucu Müge Boz ile Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz geçtiğimiz günlerde ani bir kararla hayatlarını birleştirmişti. Barcelona’da nikah masasına oturan çiftin jet hızıyla evliliğinin nedeni belli oldu. Duymadık Demeyin isimli magazin programında bugün indirme gelen iddiaya göre Müge Boz ve Caner Erdeniz çifti, bebek bekledikleri için nikahı erkene aldı. Müge Boz, Ramazan Bayramında bir […]

21.06.2019 - 12:00
21.06.2019 - 2:34
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Oyuncu ve sunucu Müge Boz ile Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz geçtiğimiz günlerde ani bir kararla hayatlarını birleştirmişti. Barcelona’da nikah masasına oturan çiftin jet hızıyla evliliğinin nedeni belli oldu.

Duymadık Demeyin isimli magazin programında bugün indirme gelen iddiaya göre Müge Boz ve Caner Erdeniz çifti, bebek bekledikleri için nikahı erkene aldı. Müge Boz, Ramazan Bayramında bir video paylaşmış ve ani bir kararla evleneceklerini açıklamıştı.

Barcelona’da Evlendiler

Müge Boz ve Caner Erdeniz Çiftçi sade bir nikah töreni ile Barselona’da dünya evine girdi. Çift daha sonra balayını da İspanya’da yaptı.

Müge Boz Bebek Haberlerini Doğruladı

Magazin programlarında gündeme gelen bu iddianın ardından güzel oyuncu Müge Boz sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak bebek haberlerini doğruladı. Hayranlarından hiçbir şey saklamadığını ve evlilik haberini de ilk kez kendisinin paylaştığını söyleyen Müge Boz, annelik heyecanını da paylaştığı video ile duyurdu. Yeni evli çift, nikah mutluluğunun ardından şimdi de bebek sevinci yaşıyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim