CHP’li Milletvekilinden İBB Başkanı İmamoğlu’nun CHP’li Belediye Başkanlarıyla Yaptığı Toplantıya Eleştiri

CHP'li milletvekili Mehmet Bekaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nun CHP'li belediye başkanları ile yaptığı toplantıya eleştirdi. Toplantıda tek bir kadının bile olmadığını belirten Bekaroğlu, “Kendinizi affettirmeniz için çok çalışmanız gerek” dedi.

30.06.2019 - 15:40
01.07.2019 - 12:00
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

İstanbul’un yeni Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu , CHP İstanbul ilçe belediye başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, düzenlenen toplantıya ilişkin görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Çok Çalışın da Belki Kendinizi Affettirirsiniz

Keskin’in paylaşımını sosyal medya hesabından retweetleyen CHP’li milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Ekrem İmamoğlu’nu eleştirdi. Yapılan toplantıya dair görüntüleri paylaşan Bekaroğlu, aralarında tek bir kadın bile olmadığını vurgulayarak, “haydi çok çalışın da belki kendinizi affettirirsiniz” ifadelerini kullandı.

İşte Bekaroğlu’nun o paylaşımı;

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Mustafa Kuyu 3 hafta önce

Bu haberinizin içeriği ya da veriliş biçimi yanlış.Burada CHP MV İmamoğlunu değil CHP ye bir sitemde bulunmaktadır.Haklıdır da.Çünkü bu görüntüler çağdaş bir partiye yakışmamaktadır.Buradaki başkanların en az yarısı kadın olmalıydı.Bir sosyaldemokraf olarak kınıyorum.Ama bir de gerçek var.Bekaroğlu kadın konfenjanından bu partiye girdiyse….(!)Gerisine gerek yok.Anlayan anlar…

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim