CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’ndan Öcalan’ın Tarafsızlık Çağrısına Dikkat Çeken Yorum

CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu seçime kısa bir süre kala terörist başı Abdullah Öcalan’ın gündeme bomba gibi düşen mektubunu yorumladı. Canan Kaftancıoğlu mektup hakkında yaptığı açıklamada, 16 milyon İstanbullu ile ittifaklarının devam ettiğini söyledi. 23 Haziran seçimlerine sadece bir gün kala CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu seçime dair soruları yanıtladı. Abdullah Öcalan’ın Mektubu […]

22.06.2019 - 13:39
22.06.2019 - 13:39
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu seçime kısa bir süre kala terörist başı Abdullah Öcalan’ın gündeme bomba gibi düşen mektubunu yorumladı. Canan Kaftancıoğlu mektup hakkında yaptığı açıklamada, 16 milyon İstanbullu ile ittifaklarının devam ettiğini söyledi.

23 Haziran seçimlerine sadece bir gün kala CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu seçime dair soruları yanıtladı.

Abdullah Öcalan’ın Mektubu

Terörist başı Abdullah Öcalan’ın İstanbul seçimleri ile ilgili tarafsızlık çağrısının hatırlatılması üzerine Kaftancıoğlu, her renkte fikirden 16 milyon İstanbullu ile ittifaklarının devam ettiğini söyledi.

Bütün Tedbirler Alındı

Pazar günü yapılacak olan seçimlerde sandık güvenliği için gereken bütün tedbirleri aldıklarını söyleyen Kaftancıoğlu, herhangi bir sorun olması durumunda bina görevlilerinden destek isteyebilecekleri dile getirdi.

31 Mart’ta seçmenin iradesine sahip çıktıklarını söyleyen Kaftancıoğlu, 23 Haziran’da da aynı şekilde yapacaklarını ve Ekrem İmamoğlu’nun elinden alınan bütün hakkını büyük oy farkıyla geri alacaklarını dile getirdi.

Seçimdeki yoğun güvenlik önlemlerinin kimseyi korkutmaması gerektiğini belirten Kaftancıoğlu, 23 Haziran’da İstanbulluların ifade etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim