Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Chloe’den Geçtiğimiz Aylarda Boşanan Serdar Ortaç Gizemli Bir Kadınla Yakalandı

İrlandalı model Chloe Loughnan ile 5 yıllık evliliğini geçtiğimiz ay sonlandıran Serdar Ortaç eski günlerine geri döndü. Çok sevdiğini söylediği eşini çabuk unutan Serdar Ortaç, gizemli bir kadınla beraber görüntülendi.
Son Güncelleme:
 Chloe’den Geçtiğimiz Aylarda Boşanan Serdar Ortaç Gizemli Bir Kadınla Yakalandı

İrlandalı model Chloe Loughnan ile geçtiğimiz ay boşanan ve boşanmasının ardından hala eşini çok sevdiğini söyleyen Serdar Ortaç ayrılığın ardından kendisini işe vermişti. Konserden konsere konuşan Serdar Ortaç bekarlık hayatına daha fazla dayanamadı. Henüz ayrılığın üzerinden bir ay kadar zaman geçmesine rağmen Serdar Ortaç gizemli bir kadınla beraber görüntülendi.

Serdar Ortaç’ın Keyfi Yerinde

Kuruçeşme’de önceki akşam genç bir kadınla beraber görüntülenen Serdar Ortaç’ın yanındaki kadının kim olduğu henüz bilinmiyor. Serdar Ortaç’ın keyifli halleri ise dikkatlerden kaçmadı. Yanında yabancı bir kadınla Serdar Ortaç’ı görenler eski eşini çabuk unuttu yorumlarını yaptı. Serdar Ortaç yanındakilerle derin bir sohbetin içine girerken telefondan da sürekli bir şeyler gösterdi. Eski çapkınlık günlerine geri döndü düşünülen Serdar Ortaç’ın Bu konuda bir açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu oldu.

5 Yıllık Evlilik 5 Dakikada Bitti

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan’ın 5 yıldan beri devam eden evliliği sadece 5 dakikada sona erdi. Duruşmanın ardından basın mensuplarına açıklama yapan Serdar Ortaç, “Severek evlendik, severek boşandık”  ifadelerini kullanmıştı. Serdar Ortaç’ın eşi ile boşanmasının ardından mağdur olmaması için bir ev ve bir araba verdiği öğrenilirken aynı zamanda nafaka ödeyeceği de gelen bilgiler arasında yer almıştı.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Mucize Doktor Dizisi Neden Bu Kadar Tuttu
6 11 2019 - 12:39
Müge Anlı Nazife Demirel Videosu Hakkında Açıklama Yaptı
4 10 2019 - 13:37
Volkswagen Türkiye’yi Tercih Edince Bulgarlar Çılgına Döndü
4 10 2019 - 12:56
Fatih Terim Devre Arasında Kadar Yeni Bir Onyekuru İstiyor
4 10 2019 - 10:56
Sosyal Medyada Türkiye’nin Milli Değerlerine Ve Şehitlere Küfürler Yağdıran Çocuk Gözaltına Alındı
3 10 2019 - 21:01
İstanbul Valiliği Uyarı Yayınladı Çok Şiddetli Sağanak Yağış Geliyor
3 10 2019 - 20:53
Yorum Yap