Genel

Cezaevine Giren TikTok Fenomeni Mükremin Gezgin’den, Viral Olan Otobüs Kurgusuna: Haftalık TikTok Gündemi

Her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden farklı videolar TikTok gündeminde yerini aldı. Sevgilisiyle birlikte Avrupa tatiline çıkmadan bir gün önce aldatıldığını öğrenen kadının intikamından,  burs için video çekmemiz lazım diyerek babasını ikna eden kullanıcıya kadar… Hızlandırılmış TikTok turuyla tüm konulara 5 dakikada hakim olmanı sağlıyoruz. İşte bu haftanın ses getiren TikTok olayları.

1- Bir TikTok kullanıcısı annesinin üniversiteye kayıt gününü çektiği bir video ile takipçileri ile paylaştı.

👇

2- Her şartta ‘o’ şarkının dinleceğini anlatan TikTok kullanıcılarının performansı adeta oyunculara taş çıkardı.

👇

3- Sevgilisiyle birlikte Avrupa tatiline çıkmadan bir gün önce aldatıldığını öğrenen kadın, binlerce dolar kaybetmek istemediği için tatili iptal etmeyerek 9 hafta boyunca kendisini aldatan sevgilisi ile Avrupa’yı gezdi.

👇

4- Burs için video çekmemiz lazım diyerek babasını ikna eden ve anne-babasının öldüğünü söyleyen kullanıcının videosu çok konuşuldu.

👇

5- Hamilelik senaryosuyla çektiği videoları TikTok’ta paylaşan fenomen Mükremin Gezgin cezaevine girdiğin bu görüntülerle açıkladı.

👇

6- Otobüste önünde oturan kıza aşık olduğunu düşünüp, tanışmak isteyen ve kızı takip ederken o anları videoya çeken kullanıcının videosu çok konuşuldu.

👇

7- TikTok’ta bir kullanıcı, ilkokul aşkı ile birlikte yıllar önceki sıralarına geri döndükleri videoyu paylaştı.

👇

8- TikTok’ta paylaşımlar yapan bir genç, Marmaray’da karşılaştığı bir manzarayı paylaştı. O video, ‘İstanbul’un özeti’ dedirtti.

👇

9- Düğün fotoğrafçılığı yapan kullanıcının paylaştığı videoda, BİM’de tanışıp evlenen çiftin düğün fotoğrafları da BİM’de çekildi.

👇

Kaynak: https://onedio.com/haber/cezaevine-giren-tiktok-fenomeni-mukremin-gezgin-den-viral-olan-otobus-kurgusuna-haftalik-tiktok-gundemi-1169974

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu