Çeyrek Altın 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günü Kapalıçarşı’da Yükselmeye Başladı

Çeyrek altın fiyatları 10 Temmuz Çarşamba günü yine en çok merak edilen konuların başında geliyor. Özellikle altına yatırım yapmayı düşünen vatandaşlar gram altın fiyatları ve çeyrek altın fiyatları konusunda araştırma yapıyor.

10.07.2019 - 11:12
10.07.2019 - 13:56
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

10 Temmuz Çarşamba günü piyasaların açılması ile birlikte çeyrek altın fiyatları ve gram altın fiyatları araştırılmaya başlandı. Hem yatırım hem de hediyelik olarak en çok tercih edilen araçların başında gelen altın fiyatları bugün ne kadar oldu sorusunun yanıtı vatandaşlarca aranıyor. Altın Türkiye’de yaşanan bütün gelişmelerden olumlu ya da olumsuz şekilde etkileniyor. Son dönemlerde Merkez Bankası’nın başkanının değişmesi Türkiye’nin dış ilişkileri gibi birçok konu altın fiyatlarını etkiledi.

Altın Fiyatları 10 Temmuz 2019 Son Durum

Düğün sezonunun gelmesi ile birlikte altın çeşitleri arasından en çok çeyrek altın fiyatları araştırılmaya başlandı. Vatandaşlar hediyelik ya da yatırım amacıyla almak istedikleri altın fiyatlarının Kapalıçarşı’daki son durumunu merak ediyor. Birçok kişide internet üzerinde bugün altın ne kadar sorusunun yanıtını arıyor. Biz de merak edenler için güncel altın fiyatlarını araştırdık. Kapalıçarşı’da bugün gram altın fiyatı 256,58 TL civarında işlem görüyor. Yatırımcıların ve piyasanın gözdesi olan çeyrek altın fiyatları ise bugün 417,91 TL olarak satışa çıkıyor. Bugün Kapalıçarşı’da Cumhuriyet altını 1713 TL’den alıcı bulurken yarım altın ise 834,90 TL’den satışa sunuluyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim