Çeşme’de konser vermeye hazırlanan Reynmen’in bilet fiyatları Jennifer Lopez ile yarışıyor

Ela isimli şarkısını çıkardıktan sonra birçok ünlü şarkıcıyla polemik yaşayan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş albüm yaparak konser vereceğini açıkladı. Yusuf Aktaş albümden önce Çeşme'de konser vermeye hazırlanırken bilet fiyatlarını duyanların ağzı açık kaldı.

11.08.2019 - 21:01
12.08.2019 - 11:51
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Sosyal medyada Reynmen lakabı ile tanınan Yusuf Aktaş geçtiğimiz haftalarda aylarda ilk şarkısı Derdim Olsun’u çıkarmış ve sadece bir hafta içinde 30 milyon görüntülenme sayısına ulaşmıştır. Derdim Olsun şarkısı YouTube’da toplam 233 milyon defa dinlenen Reynmen bütün Türkiye’nin gündemine oturdu. Daha sonra Ela isimli şarkısını çıkaran Reynmen ilk 10 dakikada 400 bin, bir saatte 300 milyon ve 24 saatin sonunda ise 15 milyondan fazla tık aldı.

Albüm yapmaya hazırlanıyor

Şarkıları sosyal medyada milyonlarca kez tıklanan Reynmen geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoda albüm yapacağını ve konser vereceğini duyurdu. Ela Şarkısının çıkış yapmasının ardından çok sayıda ünlü isim ile polimik yaşayan Reynmen, albüm ve konser haberini verirken de ünlülere gönderme yapmadan duramadı.

Bilet fiyatı Dudak uçuklattı

Diğer yandan Reynmen Aya Yorgi Koyu’nda bulunan bir kulüpte ilerleyen günlerde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Reynmen konserine hayranları yoğun ilgi gösterirken bilet fiyatları ise dudak uçuklattı. Localar 35 – 40 bin TL den satışa çıkarılırken, biletlerin satışa çıktığı gün işletmenin satış sayfası kapandı. Reynmenin konserde 2 saat boyunca sahnede kalacağı ve sevenleri için özel bir repertuar hazırladığı öğrenildi.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim