Cenk Tosun’un bedeli 40 milyon Euro

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
20 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig takımlarından Beşiktaş’ta yıldız golcü Cenk Tosun’un transfer bedeli açıklandı. Bu sene Şampiyonlar Ligi başta olmak üzere Süper Lig’de de fırtına gibi esen ve Avrupa kulüplerini peşinden koşturan Cenk Tosun’un bonservis bedeli 40 milyon Euro olarak açıklandı. Sezon başında da siyah beyazlı kulübe yapılan tekliflere olumsuz tanıt veren Başkan Fikret Orman devre arasında ise oturup masada konuşabileceklerini söyledi.

Beşiktaş’ın forveti Cenk Tosun’un bonservis bedeli sonunda belli oldu. Uzunca bir süre 15-20 milyon Euro civarında gidip gelen bonservis bedeli Beşiktaş Başkanı Fikret Orman tarafından 40 milyon Euro olarak açıklandı. Sezon başında Crystal Palace takımından gelen 12,5 milyon Euro değerindeki teklifi az bulan siyah beyazlılar daha sonrasında Cenk Tosun ile oturup konuşarak bu bedelin 40 milyon Euro’ya kadar çıktığını belirttiler.

Cenk Tosun 40 Milyon Euro

Dünya Kupası’na katılamayan A Milli takımının da golcü oyuncusu olan Cenk Tosun, Şampiyonlar Ligi’nde Beşiktaş’ın fırtınası oldu. Çıktığı her maçta neredeyse ağları havalandırmayı başaran Cenk Tosun bir anda Avrupa kulüplerinin ilgi odağı haline geldi. Premier Ligi takımlarının ilgi odağı haline gelen Cenk Tosun’un devre arasında Beşiktaş’tan ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken kulüplerin en az 25 milyon Euro ile siyah beyazlıların kapısını aşındırması bekleniyor.

Başkan Fikret Orman’ında yakın çevresinde yaptığı konuşmasında Cenk Tosun için 40 milyon Euro istediği ve bundan aşağı gelen tekliflere olumlu yanıt vermeyeceklerini söylediği iddia edildi. Şu ana kadar başta Crystal Palace olmak üzere Newcastle United takımlarından teklif alan Beşiktaş’a daha yeni tekliflerinde gelmesi bekleniyor.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com