Cenk Tosun’dan yılbaşında Londra paylaşımı

Beşiktaş'ın golcü oyuncusu Cenk Tosun son olarak yılbaşı gecesinde Londra'dan paylaşımda bulundu.

01.01.2018 - 14:14
01.01.2018 - 14:14
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Beşiktaş’ın golcü oyuncusu Cenk Tosun sonunda Londra’dan yılbaşı paylaşımında bulundu. İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Cenk Tosun’un yarın Everton’da sağlık kontrolünden geçeceği ve bu hafta içerisinde resmen açıklanması bekleniyor. Cenk Tosun sosyal medya hesabı üzerinden siyah beyazlı taraftarların yeni yıllarını kutlamayı da ihmal etmedi.

Everton’un sözleşme teklifini kabul eden Cenk Tosun yılbaşı gecesinde İngiltere’nin başkenti Londra’dan yeni yıl paylaşımında bulundu. Instagram hesabı üzerinden eşi Ece Akgürbüz ile Londra’da çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan golcü oyuncu herkese iyi seneler dileklerinde bulunmayı da ihmal etmedi. Yarın sağlık kontrolünden geçmesi beklenen Cenk Tosun’un Everton ile bu hafta içerisinde resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

Cenk Tosun İngiltere’de

Everton’a transferi an meselesi olan Cenk Tosun için rekor bir bonservis bedelinin gündeme gelmesi beklenirken siyah beyazlı yönetimde yıldız oyuncuları için her türlü kolaylık imkanını sağlıyor. Cenk’le ilgili son kararı verecek olan Başkan Fikret Orman’ın da İngiliz ekibinden gelen teklife sıcak baktığı belirtildi.

Fikret Orman, “Cenk bu takıma Gaziantepspor’dan bedelsiz olarak katılmıştı. Fenerbahçe ve Galatasaray takımları iyi teklifler vermesine rağmen bizi tercih etmişti. Bunda ne kadar iyi bir iş yaptığı şimdi görüyor olmalı. Mutlaka gittiği her takıma katkı verebilecek düzeyde bir oyuncu. Beşiktaş ve Türkiye adına İngiltere’de mutlaka iyi işler yapacaktır.” ifadelerini kullandı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim