Cenk Tosun imza töreni ertelendi

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Cenk Tosun'un transferinin sağlık kontrolleri nedeni ile ertelendiği ifade edildi.

05.01.2018 - 23:36
05.01.2018 - 23:37
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Beşiktaş’ın yıldız oyuncusu Cenk Tosun’un transferinin sağlık kontrolleri nedeni ile ertelendiği belirtildi. Daha önceden saat 21.00’da gerçekleşmesi beklenen imza töreninin ertelendiği ifade edildi.

Everton, 27 milyon Euro’ya Beşiktaş’tan kadrosuna kattığı Cenk Tosun’a imzayı yakın bir zamanda attırıyor. Saat 21.00’da gerçekleşmesi beklenen imza töreninin sağlık kontrolleri nedeni ile ertelendiği de ortaya çıkınca siyah beyazlı taraftarlar az da olsa rahatlamış oldular.

İşlemler uzayınca tören ileri bir tarihe kadar ertelenirken Cenk’in Everton formasıyla ve imza atarken çekilecek fotoğrafını resmi hesabı üzerinden sosyal medyadan paylaşacağı da ifade edildi. Cenk Tosun’un Everton ile ilgili sözleşme detayları da kesinlik kazandı. Yeni kulübüyle 30 Haziran 2022’ye kadar sözleşme imzalayacak. Cenk Tosun, yıllık brüt 6,5, vergi hariç net 4 milyon euro kazanç sağlamış olacak.

Cenk Tosun’a Destek

Siyah beyazlıların Hollandalı yıldızı Ryan Babel ise rekor bedelle Everton’a transfer olan Cenk Tosun için bir mesaj yayınladı. O hatıraların pek çoğunda Cenk’le birlikte yer alan Ryan Babel ise gol sevinçlerindeki partneri Cenk Tosun’a duygusal bir mesaj göndererek vedasını gerçekleştirdi. Instagram hesabı üzerinden Cenk ile yaptığı klasikleşen gol sevinçlerine atıfta bulunan Babel, “Yeni maceralarında bol şanslar dilerim. Sen her zaman adamdın. Şimdi gol sevinçleri için kendime yeni bir partner arayacağım. Bunu benden başka kimseye yapma sakın. Bozuşuruz.” ifadelerini kullandı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim