Dizi Fragmanları

Cemre Uyanık Açıkladı! MasterChef’in Sabırsızlıkla Beklenen Şampiyonları All Star’a Ne Zaman Dahil Olacak?

Oldukça çekişmeli geçen MasterChef All Star’da kartlar yeniden dağıtılacak. Format gereği kadro tamamlandıktan sonra geçtiğimiz sezonların ikincileri yarışmaya dahil olmuştu. Programın şampiyonları ise sabırsızlıkla bekleniyordu. Geçtiğimiz hafta gelmesi beklenen MasterChef’in şampiyonları All Star’a ne zaman katılacak? MasterChef şampiyonları yarışmaya ne zaman dahil olacak? 

2018 sezonu şampiyonu Cemre Uyanık’ın açıklamalarına birlikte bakalım!

MasterChef’te kıran kırana mücadele tüm hızıyla devam ediyor!

Mobbing ve torpil iddiaları, tartışmalar, adam kayırma, haksız pota yolculukları derken bir yerden sonra yemek konuşmayı unuttuk valla!

Programın gözde isimlerinden birisi olan Gamze, dün yapılan eleme bölümünde yarışmaya veda etti.

Gamze’nin elenmesi de izleyenleri adeta şoke etmişti. Çünkü Gamze, yarışmanın favorilerinden olarak öne çıkıyordu. Fakat Sergen’le yaşadığı tartışma sonrasında bir anda elenmesi kafalara yeniden ‘torpil’ iddialarını getirdi.

Çünkü birkaç hafta önce de Rıfat, Sergen’in arkadaşı Dilara’ya eleme oyu atıp ‘Seni sevmiyorum’ dedikten sonra elenmişti…

Geldikleri günden beri çekmedikleri çile kalmayan geçtiğimiz sezonların finalistleri, son günlerde birbirlerine verdikleri destekle küllerinden doğmayı başarmışlardı.

Gözler ise birincilere döndü. Çünkü format gereği önce finalistler sonrasında ise şampiyonlar kadroya katılacaktı. 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı, programa katılmak istemediğini en başta açıklamıştı.

Fakat diğer şampiyonlar heyecan doluydu! Tüm hazırlıklarını yapıp tekrar şampiyon olmak için çabalayacaklardı.

Son finalist mücadeleyeye katılmış, Çağatay rahasızlığı sebebiyle yarışmadan çekilmiş, bu ayrılığın ardından ufak bir format değişikliğiyle yapılan eleme sonrası Suna elenmişti.

Hal böyleyken gözler birincilere dönmüştü. Sonunda kıyasıya mücadeleye onlar da dahil olacaktı. Fakat beklenen olmadı. 2 haftadır hiçbir şampiyon programa giriş yapmadı.

Oysa hepsi ‘Geliyoruz, her şeyimiz hazır’ şeklinde paylaşımlar yapmıştı…

Beklenen haber 2019 şampiyonundan geldi! Cemre Uyanık, bir sonraki hafta geleceğini müjdeledi.

Ki zaten yeni bölüm fragmanında da birincilerin artık yavaş yavaş programdaki yerini alacakları açıklandı.

Peki sizce şampiyonların gelişi programda neleri değiştirecek?

All Star’ın şampiyonu olarak kimi görmek istersiniz?

Yorumlarda buluşalım!

Kaynak: https://onedio.com/haber/cemre-uyanik-acikladi-masterchef-in-sabirsizlikla-beklenen-sampiyonlari-all-star-a-ne-zaman-dahil-olacak-1173176

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu