Cem Yılmaz hakkında sigaradan suç duyurusu

Profesör Doktor Orhan Kural, 'Arif V 216' filminde sigara kullanan Cem Yılmaz hakkında suç duyurunda bulundu

09.01.2018 - 15:18
11.01.2018 - 13:58
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Cuma günü gösterime giren Arif V 2016 filmi ile ilgili yeni bir skandal ortaya atıldı. Profesör Doktor Orhan Kural, ‘Arif V 216’ filminde sigara kullanan Cem Yılmaz hakkında suç duyurunda bulundu ve ayrıca verdiği dilekçede Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mücadelesini örnek gösterdi.

Profesör Doktor Orhan Kural, ‘Arif V 216’ filminde çocuk ve gençleri tütün, dolayısıyla bonzai, uyuşturucu ve diğer bağımlılıklara özendirdiği gerekçesi adı altında ünlü komedyen Cem Yılmaz hakkında suç duyurusunda bulundu. Profesör Doktor Orhan Kural, Cem Yılmaz hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunarak bunun takipçisini olacağını söyledi.

Cem Yılmaz Hakkında Suç Duyurusu

Dilekçede, Yılmaz’ın daha öncede kendisine yapılan uyarılara aldırmayarak buna devam ettiğini ve ısrarcı bir tutum sergileyerek Sinema-Terapi metodu uygulayarak büyük ihtimalle menfaat karşılığı bu tutumuna devam ettiği kaydedildi. Açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve hükümetin bağımlılıkları azaltma yönünde aldığı doğru karar ve çıkan yasalar bulunmasına rağmen halen bazıları bu kurallara uymamakta direnç gösteriyorlar. Yasa boşluklarına sığınılarak yapılan bu hataların bir an öncesinde önüne geçilmesini istiyoruz. Cem Yılmaz gibi şöhretli, gençlerin örnek aldığı insanların ısrarlı ve planlı algı yönetimi uygulamasıdır.” ifadeleri yer aldı.

Orhan Kural, Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini ve oyunculuğunu yaptığı ‘Pek Yakında’ filminde ‘uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanımına özendirdiği’ iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuş, başlatılan soruşturma kapsamında Yılmaz’ın şüpheli sıfatı doğrultusunda ifadesi alınmıştı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim