Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Cehennem Necati kimdir? Interpol tarafından aranan Necati Arabacı kaç yaşında?

Cehennem Necati kimdir? Bir süredir interpol tarafından aranan Cehennem Necati lakaplı Necati Arabacı hakkında bugün internet üzerinde yoğun olarak araştırmalar başladı. Çeşme'de yakalanan Cehennem Necati kaç yaşında? Necati Arabacı kimdir ve hakkında merak edilen detaylar haberimizin devamında…
Eklenme:
 Cehennem Necati kimdir? Interpol tarafından aranan Necati Arabacı kaç yaşında?

Cehennem Necati kimdir? İnterpol tarafından bir süredir aranan Cehennem Necati lakaplı Necati Arabacı Çeşme’de yakalandı. Haberin yayılması üzerine vatandaşlar Cehennem Necati işlediği suçlar neler? Necati Arabacı kaç yaşında ve ne iş yapıyor gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Necati Arabacı hakkında merak edilen her şey haberimizin devamında…

Cehennem Necati lakaplı Necati Arabacı kimdir?

Necati Arabacı, 14 Şubat 1972 tarihinde Almanya’nın Köln kentinde dünyaya gelmiştir. Önce sebze ve meyve ticareti yapan Necati Arabacı daha sonra motor kullanmaya başladı ve 1992 yılında Cehennem Melekleri isimli motor kulübüne üye oldu. Kapıcılar adı altında bir grup kuran Cehennem Necati kendine bağlı tüm motorcular sayesinde grup içerisindeki gücünü bir anda yükselti. 1992 yılında bir mafya liderine bağlı olarak gece kulüplerinden haraç toplamaya başlayan Necati Arabacı, 2002 yılında ise suç örgütü kurma, haraç, gasp, fuhuşa zorlama ve insan ticareti yapma gibi birçok suçun da arasında bulunduğu suçlardan 9 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Almanya’da cezasını çeken ve daha sonra sınır dışı edilen Necati Arabacı, İzmir’e yerleşti. Ancak sahte Bulgar pasaportu ile birçok defa Almanya’ya giriş çıkış yaptığı tespit edilen Necati Arabacı hakkında 2015 yılından bu yana tutuklama kararı bulunuyordu.

Cehennem Necati hangi suçları işledi?

Cehennem Necati lakaplı Necati Arabacı Türkiye’ye iade edildiği sırada tüm Schengen ülkelerine giriş çıkışı yasaklanmıştı. Çok sayıda suçtan arama kaydı bulunan Necati Arabacı’nın aynı zamanda Tüm gece kulüplerini haraca bağlama gibi planları olduğu da ortaya çıktı. Necati arabacının aynı zamanda kendisini cezaevine gönderen süreci yöneten savcıyı öldürmek için kiralık katil tuttuğu da biliniyor.

Necati Arabacı Çeşme’de yakalandı

Başta Almanya olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde adı suça karışan Cehennem Necati lakaplı Necati Arabacı Çeşme’de yakalandı. Çete liderinin Çeşme’de bir trafik çevirmesi sırasında yakalandığı ve gözaltına alındığı öğrenildi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Kırmızı Oda Güler (Su Burcu Yazgı Coşkun) kimdir?
12 09 2020 - 11:35
Demet ve Alişan’ın konuğu Tuğçe Kandemir kimdir, kaç yaşında?
10 09 2020 - 10:09
Elif Sarı kimdir? Sosyal medya üzerinden bebeğini satıyor
25 08 2020 - 11:49
FOX Ana Haber’in yeni spikeri Selçuk Tepeli kimdir?
25 08 2020 - 10:09
Kuaförüm Sensin sunucusu Çiğdem Batur kimdir kaç yaşında? Instagram adresi ne?
22 08 2020 - 11:34
Meral Niron kimdir? Meral Niron neden öldü?
13 08 2020 - 14:46
Yorum Yap