Çayeli MHP’li Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi Talimat Verdi, Belediye Tabelasına T.C. İbaresi Eklendi

2013 yılında tabelalardan kaldırılan T.C. ibaresi MHP'li belediye başkanı İsmail Hakkı Çiftçi’nin talimatıyla belediye binasında bulunan tabelaya yeniden eklendi.

04.07.2019 - 10:53
04.07.2019 - 10:53
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Rize’nin Çayeli ilçesinde 31 Mart seçimlerinde %49,66 oy alan MHP’li belediye başkanı İsmail Hakkı ilçe belediye başkanı seçildi. Çiftçi, 4 Nisan’da göreve başlarken 2013 yılında tabelalardan kaldırılan T.C. ibaresinin yeniden belediye tabelasına eklenmesi için talimat verdi. AK Parti’nin isteği ile kaldırılan ibare Belediye Başkanı Çiftçi’nin talimatı ile bugün yeniden belediye tabelasına eklendi.

Makam Aracı Yerine Dolmuş Kullanıyor

Rize’nin Çayeli ilçesi belediye başkanı İsmail Hakkı Çiftçi makam aracı kullanmıyor. Bunun yerine sabah saatlerinde evinin önünden geçen minibüse binen Çiftçi, belediyeye bu şekilde geliyor. Belediye başkanının dolmuşa binmesini yadırganacak bir durum olmadığını söyleyen Çiftçi, yıllardır seçilmiş insanların lüks ve şatafat içinde yaşamasına insanların alıştırıldığını, bu nedenle de kendi yaptığının ilginç geldiğini ifade etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim