Spor

Canlı Yayında Gergin Anlar Yaşandı: Hacı Yakışıklı, A Milli Kadın Voleybol Takımımızı Hedef Aldı

tv100'ün Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı programında, A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın Avrupa zaferinin konuşulduğu anlarda büyük gerginlik yaşandı. Detaylar 👇

Avrupa Şampiyonası finalinde, Sırbistan’ı 3-2 yenerek, evlerine tarihinde ilk kez altın madalya getiren Filenin Sultanları’nın muhteşemliği ve bize yaşattıkları gurur tartışmaya açık bir konu değil.

Kızlarımızı can-ı gönülden kutlamak, sevinçlerine ve heyecanlarına ortak olup gurur duymak dışında ne söylenebilecek laf, ne de yapılabilecek bir şey var!

Fakat belki denk gelmişsinizdir, Avrupa şampiyonasının final maçından önce “İnşallah Sırbistan kazanır” gibi dileklerde bulunanlar olmuştu ve hatta sosyal medyada da büyük tepki çekmişlerdi.

Geçtiğimiz saatlerde, tv100’ün Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı programına konuk olan Barış Yarkadaş da canlı yayında tam olarak bu konuya değindi ve,

‘Ya öyle bir noktaya geldi ki, gerçekten voleybol milli takımının zafer kazanmasına ve şampiyonası olmasına sevinmeyen bazı insanların olduğu gördük. Gerçekten! Yani neredeyse dün, ‘Sırbistan’a yenilsinler de, oh be kardeşim bak gördün mü, biz zaten bunların ne olduğunu söylemiştik!’ demek için fırsat kollayan bir kitle ya da güruh var.’ açıklamasında bulundu.

Ardından, Hacı Yakışıklı, “Hiç olmadı” diyerek Barış Yarkadaş’ın sözünü kesince, ikili arasında gergin anlar yaşandı.

Barış Yarkadaş, ‘Hacı, sen niye üstüne alınıyorsun?’ diyerek çıkıştı, Hacı Yakışıklı ise eline voleybolcu bir kadın siluetinin fese vurduğunu gösteren bir fotoğraf alarak, ‘Şu görüntü var ya şu görüntü. Bu yüzden üstüme alınıyorum’ cevabını verdi.

Hacı Sabancı’nın “Fes devletimizi temsil ediyor. Bu vuruş kime? Benim milli takımım benim milletime mi karşı?” gibi enteresan açıklamaları da oldu.

Yaşanan gergin ve yüksek anların ardından Barış Yarkadaş, Ebrar Karakurt’un “Boş yapma Abdülhamit”ine gönderme yaptı ve “Bak sana söylüyorum, sen de boş yapıyorsun. Boş yapma Hacı!” dedi.

İşte o anlar:

1. İkili arasındaki gerginliği gösteren anlar sosyal medyaya sızınca, kullanıcılar da sessiz kalmadı. Gelen yorumlar şöyle;

2. 👇

3. 👇

4. 👇

5. 👇

6. 👇

7. 👇

8. 👇

Kaynak: https://onedio.com/haber/canli-yayinda-gergin-anlar-yasandi-haci-yakisikli-a-milli-voleybol-takimimizi-hedef-aldi-1170721

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu