Canan Kaftancıoğlu’nun Başörtülü Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun fotoğrafı bir kişi tarafından fotomontajla başörtülü hale getirildi. Kısa süre içerisinde sosyal medya üzerinde yayılmaya başlayan fotoğraftan Canan Kaftancıoğlu’nun da haberi oldu. Başörtülü fotoğrafını gördükten sonra sosyal medya hesabından paylaşan Kaftancıoğlu, bunu yapan kişinin kendisini aşağılamaya çalıştığını iddia ederek sitem etti. Esprisi Yapmadan Geçemedi Canan Kaftancıoğlu yaptığı paylaşımda, kadınların […]

15.06.2019 - 15:47
15.06.2019 - 15:47
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun fotoğrafı bir kişi tarafından fotomontajla başörtülü hale getirildi. Kısa süre içerisinde sosyal medya üzerinde yayılmaya başlayan fotoğraftan Canan Kaftancıoğlu’nun da haberi oldu.

Başörtülü fotoğrafını gördükten sonra sosyal medya hesabından paylaşan Kaftancıoğlu, bunu yapan kişinin kendisini aşağılamaya çalıştığını iddia ederek sitem etti.

Esprisi Yapmadan Geçemedi

Canan Kaftancıoğlu yaptığı paylaşımda, kadınların verdikleri her karara ve şekle saygı duyulması gerektiğini belirterek bir yandan sitem etti, bir yandan da başörtünün kendisine yakıştığını söyledi.

İşte Canan Kaftancıoğlu’nun o paylaşımı;

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim