Canan Kaftancıoğlu’ndan Devlet Bahçeli’ye İzmir Marşlı Gönderme

İstanbul’da dün yapılan seçimleri CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasının ardından CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, yaptığı paylaşımla Devlet Bahçeli’ye gönderme yaptı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 23 Haziran’da yapılan seçimler öncesinde Cumhur ittifakının ruhuna uygun olarak İstanbul’a mitili atacağını, seçim boyunca İstanbul’da olacağını söylemişti. Her ne kadar seçim süreci boyunca bu açıklama dillerden düşmese de […]

25.06.2019 - 2:38
25.06.2019 - 11:28
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul’da dün yapılan seçimleri CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasının ardından CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, yaptığı paylaşımla Devlet Bahçeli’ye gönderme yaptı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 23 Haziran’da yapılan seçimler öncesinde Cumhur ittifakının ruhuna uygun olarak İstanbul’a mitili atacağını, seçim boyunca İstanbul’da olacağını söylemişti. Her ne kadar seçim süreci boyunca bu açıklama dillerden düşmese de Devlet Bahçeli, sadece 2 gün İstanbul’da kaldı. Yurt gezilerinde genellikle uçak tercih etmeyen ve karayolu üzerinden giden Devlet Bahçeli, İstanbul’a gelişi sırasında yakın ekibi tarafından görüntülendi ve bu görüntüler daha sonra Mehter marşlı klip yapılarak paylaşıldı.

Sosyal Medyada Çok Konuşulmuştu

Devlet Bahçeli’nin sadece 2 gün süren İstanbul ziyareti sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girmiş ve hattâ tartışmalara neden olmuştu. Bazı sosyal medya kullanıcıları hazırlanan klibi tersten oynatmış ve Devlet Bahçeli’nin geldiği gibi geri döndüğünü söylemişti. Yapılan bu paylaşımlara MHP’liler sert tepki gösterirken bu defa CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu, İzmir Marşı ile yeniden düzenlenen görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim