Can Yaman sosyal medya hesabında yorum yapan takipçilerine sert tepki gösterdi

Erkenci kuş dizisinde rol yakışıklı oyuncu Can Yaman, Instagram hesabı üzerinden yorum yapan hayranlarına sinirlenerek terslerdi. Can Yaman'ın bu tavrı takipçileri tarafından da tepki gördü.

11.07.2019 - 22:50
12.07.2019 - 11:16
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Erkenci Kuş dizisinde Can Divit karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Can Yaman, sosyal medya hesabından hayranlarının yaptığı yorumlara sinirlendi. Can Yaman’ın paylaşımına bir takipçisi, o sahnedeki oyunculuğunu çok beğendiği şeklinde bir yorum yaptı. Bu yoruma sinirlenen Can Yaman ise sadece o sahnede değil, bütün sahnelerde iyi oynadığını söyledi.

Hayranlarına ters cevap verdi

Erkenci kuş dizisinde geçtiğimiz bölümde yaşanan kaza sahnesinin altına yapılan bir yoruma da tepki gösteren Can Yaman, hayranlarının artık bu sahnelerden sıkıldıklarını ve dizide Sanem ve Can’ın evlendirilip final yapılması gerektiğini söylemeleri üzerine yine sinirlenerek sert tepki göstermeye devam etti. Can Yaman’ın sosyal medyadaki takipçileri de bu kadar agresif olmasına tepki gösterdi. Birçok hayranı bu kadar sert tavırların yanlış olduğunu belirterek, takipçileri ile bu şekilde konuşmaması gerektiğini söyledi.

Dizinin kötü gidişi izleyicilerin dilinde

Can Yaman’ın neden bu kadar sinirli olduğu henüz bilinmiyor ancak son dönemlerde dizinin reytinglerdeki kötü gidişi nedeniyle izleyiciler sık sık eleştiriliyor. Genellikle dizinin izleyicileri sürekli aynı sahnelerin yaşanması ve tekrar hikayeden dolayı şikayetlerde bulunuyor. Can Yaman da bu şikayetler nedeniyle biriken bir patlama yaşamış olabilir. Ancak ne olursa olsun izleyici daha Can Yaman’ın yaptığı bu tavırlardan son derece rahatsız. Hatta son dönemlerde kendisine gösterilen yoğun ilgi nedeniyle genç oyuncunun havalara girdiğini düşünenler bile var.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim