Can Yaman Askere Gidiyor Erkenci Kuş Nasıl Devam Edecek?

Star Tv’de Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı romantik komedi dizisi Erkenci Kuş hakkında yeni bir iddia gündeme geldi. Geçtiğimiz yaz başlayan dizi sezon finali yapmadan devam ediyordu, ancak dizinin başrol oyuncusu Can Yaman’ın askere gidecek olması nedeniyle ara verilebilir.

01.07.2019 - 14:15
01.07.2019 - 15:55
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Star TV’nin sevilen romantik komedi dizisi Erkenci Kuş ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Geçen yıl yaz sezonunda başlayan ve hiç ara vermeyen dizinin başrol oyuncusu Can Yaman, yakında bedelli askerlikten faydalanacak ve Askere gidecek. Ancak Can Yaman’ın askerlik tarihi Ocak ayı olarak açıklanınca dizinin o zamana kadar kesintisiz olarak devam etmesine karar verilmişti. Fakat oyuncunun askerlik tarihi değişti.

Can Yaman Temmuz’da Askere Gidiyor

Erkenci kuş dizisinden gelen ani haber izleyicileri şaşırttı. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte diziler sezon finali yapmış ve dizilerin oyuncuları da bedelli askerlikten yararlanmak üzere birliklerine teslim olmuştu. Erkenci kuş dizisinin yıldızı Can Yaman’ın ise askerlik görevini Ocak ayında yapacağı açıklanmıştı. Ancak yakışıklı oyuncunun Temmuz ayının 2. haftasında bedelli askerlikten faydalanacağı ve 21 günlük askerlik görevini yerine getirmek üzere birliğine teslim olacağı öğrenildi. Bu durumda da Can Yaman olmayınca dizi nasıl devam edecek sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Can Yaman’ın askerlik görevini yapacağı süre içerisinde yapım firması kendine göre bir tedbir aldı. Alınan bilgiye göre dizideki Can karakteri bir süreliğine uzaklaşacak. Ancak medyada dizinin stoklu çekimlerinin çoktan yapıldığı bilgileri de var. Yani Can Yaman askere gitse bile erkenci kuş dizisi ara vermeden devam edecek. Yakışıklı oyuncunun askerlik görevini tamamladıktan hemen sonra sete geri döneceğini de gelen bilgiler arasında yer aldı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim