Çağla Şikel Güzelliğinden Dem Vurarak Kendi Eşini Yeren Takipçisine Ayar Verdi

Manken Çağla Şikel, sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafın altına yorum yapan takipçisine ayar verdi. Takipçisinin Çağla Şikel'in güzelliğini övmesi ancak kendi eşini yermesi güzel mankeni sinirlendirdi.

03.07.2019 - 13:42
03.07.2019 - 14:48
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

FOX TV’de hafta içi her gün yayınlanan bir sabah programını sunan güzel manken Çağla Şikel, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafına yapılan yoruma sert tepki gösterdi.

Sizin Gibi Adamlardan Uzak Duruyorum

Güzel manken Çağla Şikel, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşıma ‘Temmuz gelmiş hadi bakalım’ notunu düştü. Çağla Şikel’in bu paylaşımı takipçilerimden çok sayıda beğeni ve yorum alırken bir takipçisinin “Taş gibisin maşallah. Gün geçtikçe güzelleşen tek kişisiniz. Nasıl oluyor? Bana da söyleyin ben de hanımıma söyleyeyim” şeklindeki yorumu ünlü modeli sinirlendirdi. Çağla Şikel takipçisine bu yorumuna, “Sizin gibi adamlardan uzak durarak” sözleri ile yanıt verdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim