Magazin

Bütün Fenomenleri Tek Tek Mercek Altına Alan Feyza Altun Gelen Yoruma Dayanamayıp Ardı Arkasına Küfür Sıraladı

Magazin gündeminde son dönemde sıklıkla gördüğümüz bir insan var ki o da avukat Feyza Altun. Bundan yıllar önce duruşmaya kucağında oğluyla katıldığı gün haberlere çıkan ve hafızalarımıza kazınan Altun, Polat ailesi ve beraberindeki fenomenlerin peşine düşmesiyle sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden oldu. Uzun süreli gerginliğe dayanamayan Feyza Altun, kendisi hakkında yapılan bir yorumun ardından peş peşe küfürlerini sıraladı.

Avukat Feyza Altun son dönemin en çok takip edilen ve açıklamaları merakla beklenen ismi bildiğiniz gibi.

Dilan Polat ve Engin Polat hakkında kara para aklama ve vergi kaçırma gibi iddialar çıktıktan sonra peşlerine düşen ve davanın her bir detayını en ince noktasına kadar ilmek ilmek işleyen Feyza Altun, tutukluluk sürecinde de her şeyi takip etmeye devam ediyor.

Polat ailesinin yargı süreci devam ederken gözleri diğer fenomenlere çeviren Feyza Altun, Özlem-Tayyar Öz çiftinin de incelenmesi gerektiği hakkında paylaşımlar yapıyor.

Üretim yaptıkları fabrikalardan kazançlarına pek çok detayı ince ince araştırmaya başlayan ve gerekli merciilerle de bulgularını paylaşan Feyza Altun dur durak bilmiyor desek yeridir. Şimdilerde gözü Tayyar ve Özlem Öz çiftinin üzerinde gezmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz gün Haberler.com’un Haber Bahane programının konuğu olan Feyza Altun, Dilan Polat ve Engin Polat’ın duruşma sürecinde neler olabileceğinden bahsetti.

Altun’un İddianame hazırlanıp hakim karşısına çıkana kadar tutuklu kalacaklarını, ilk duruşmada da tutuksuz yargılanabileceklerini düşünüyorum’ ifadeleri dikkat çekti.

Şimdilerde sosyal medyada fenomenleri araştırmaya ve haklarında gerçekleri ortaya çıkarmaya devam eden Feyza Altun, yaptığı bir paylaşım yüzünden takipçilerinin eleştirisine maruz kaldı.

Konu kendisi için ‘Meslektaş gibi meslektaş, helal olsun. Magazin peşinde koşmaktan unutmuş galiba ama savunmasını üstenlendiği kişiler üzerinden meslektaşı hedef göstermek ancak akıl tutulmasıdır.’ yazan bir meslektaşına tepki vermesiyle başladı.

Altun’un kendisi hakkında yazanlara verdiği cevabın ardından bir sosyal medya kullanıcısı “Senden avukat olmaz. Olsa olsa trol olur Feyza.” dedi.

Ardından meslektaşlarına olan tutumunu eleştirerek ‘Hiçbir avukat meslektaşlarına yönelik senin yaptığın gibi edepsizlik yapmıyor.’ dedi.

Ardından Feyza Altun’un bu kullanıcının paylaşımına cevap vererek küfür etmesi ve “Seni bulursam seni döveceğim ama” demesi dikkat çekti.

Takipçileri Feyza Altun’un bu sözleri üstüne ‘Abla yavaş’, ‘Abla sakin’, ‘Bence hesabı çalındı.’ gibi yorumlarda bulundu.

Cevap verdiği ve tartıştığı hesabın kapatıldığı görüldü fakat Feyza Altun’un kendisine verdiği küfürlü cevaplar sosyal medya hesabında yer edinmeye devam etti.

Kaynak: https://onedio.com/haber/butun-fenomenleri-tek-tek-mercek-altina-alan-feyza-altun-gelen-yoruma-dayanamayip-ardi-arkasina-kufur-siraladi-1184995

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu