Büşra Yalçın Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

2 Şubat’tan itibaren Tv8 ekranlarında seyirci ile buluşacak Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan yarışmasının bu sene ki yarışmacıları belli oldu. Yeni formatla birlikte yine birbirinden iddialı yarışmacılarda bizlerle olacak. Bu yarışmacılardan biri de Büşra Yalçın. Peki Survivor 2019 yarışmacısı Büşra Yalçın kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapar? Survivor 2019 Yarışmacısı Büşra Yalçın Kimdir? Survivor […]

29.01.2019 - 0:47
29.01.2019 - 10:15
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

2 Şubat’tan itibaren Tv8 ekranlarında seyirci ile buluşacak Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan yarışmasının bu sene ki yarışmacıları belli oldu. Yeni formatla birlikte yine birbirinden iddialı yarışmacılarda bizlerle olacak. Bu yarışmacılardan biri de Büşra Yalçın. Peki Survivor 2019 yarışmacısı Büşra Yalçın kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapar?

Survivor 2019 Yarışmacısı Büşra Yalçın Kimdir?

Survivor 2019 yarışmacısı Büşra Yalçın 21 yaşında. Aslen Tokatlı olan iddialı yarışmacı İstanbul’da yaşıyor. İlkokul döneminde voleybol ile tanıştığını söyleyen yarışmacı, Çanakkale’de Beden Eğitimi Öğretmenliği okuyor. İstediğim her şeyi kafama koyduğumda yaparım diyen Yalçın, Survivor’ın kadın şampiyonu hakkettiğini söylüyor.

Survivor 2019 tanıtım videosunda kendini tanıtan Büşra Yalçın, Dominik, Survivor Türkiye – Yunanistan sonuna kadar varım diyerek yarışmada ki iddiasını da dile getirmiş oldu.

Büşra Yalçın Instagram Hesabı

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan konsepti yarışmacılarından olan Büşra Yalçın instagram hesabı var mı sorusunun yanıtını sizler için araştırdık. Hırslı ve genç yarışmacıyı instagram üzerinden takip etmek istiyorsanız hesabını ¨busrayalcinofficial¨ araması ile bulabilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim