Bursa’da kentsel dönüşüme çare

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
20 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, görevine yeni başlayan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş için ilk talimatını resmen verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bursa’daki kentsel dönüşüm rezaletine artık bir son verilmesi gerektiğini sözlerine ekledi. Alinur Aktaş, “Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştirdim. Kendisi ile oturup konuştuk. İlk olarak bana Bursa’daki kentsel dönüşüm rezaletine bir son vermemi istedi. Bende ne gerekiyorsa en kısa sürede bunu gerçekleştireceğim adına söz verdim. Bazı kötü algılar var ve ben bunları Bursa’nın üzerinden atacağım.” ifadelerini kullandı.

Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Alinur Aktaş, bundan sonra Bursa için ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi.

Bursa’da Kentsel Dönüşüm Sorunu

Alinur Aktaş, “Ben Bursa’ya iz bırakmak ve yeni eserler kazandırmak için geldim. Bu kenti gerçekten çok seviyorum. Bursa’da yaşamak her insanın isteyebileceği en güzel şey olmalı. Bazı konuşulan gizli dedikodular var. Biz bunların da üstesinden geleceğiz. Trafik ve ulaşımın yanı sıra Bursa’nın kentsel dönüşümüne de bir çare bulacağımızdan vatandaşlarımızın hiç şüphesi olmasın. Burada kentsel dönüşüm son aylarda iyice durdu. Buraları yakın zamanda eski haline yeniden döndüreceğiz.” dedi.

Alinur Aktaş, “Bursa ülkemizin en önemli ilçelerinden birisi. Biz de ona göre çalışmalarımızı daha da hızlandıracağız. Umarım en iyi şekilde görevlerimi yerine getirebilirim. Elimizden ne geliyorsa yapacağımızdan kimsenin en ufak şüphesi olmasın. Sorumluluk bizdedir.” şeklinde konuştu.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com