Burcu Güneş isim vermeden Hande Yener ve Demet Akalın’ı topa tuttu: Biz kraliçeyiz diyen insanlar

Üsküdar Belediyesi'nin ev sahipliğinde ilk defa yapılan ‘Nevmekan’da Akustik Muhabbet’de hayranlarıyla buluşan ünlü şarkıcı Burcu Güneş, etkinlik sırasında sevilen şarkılarını seslendirdi. Burcu Güneş aynı zamanda yaptığı konuşmada izin vermedi ama Hande Yener ve Demet Akalın'a gönderme yaptı.

29.07.2019 - 15:11
29.07.2019 - 18:03
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Burcu Güneş, Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen bir etkinlikte sevenleriyle bir araya geldi. Burada muhabirlerle sohbet etme fırsatı da yakalayan Burcu Güneş, Türk pop müziğinde ciddi bir düşüş yaşandığını söyledi. Son 10-15 yıl içerisinde pop müzikler kendilerini kraliçe olarak ilan eden insanlar yüzünden bu işin çok fazla basite indiğini ve ortamında çok fazla düştüğünü düşündüğünü belirten Burcu Güneş, yeni neslin bu insanları şarkıcı örnek alınacak insan olarak görüp takip etmek zorunda kaldığını ifade etti.

Demet Akalın ve Hande Yener’e gönderme yaptı

Burcu Güneş isim vermese de Demet Akalın ve Hande Yener’e gönderme yaparken, piyasanın bu duruma gelmesinin nedeninin piyasayı yönetenler olduğunu ifade etti. Öyle insanlara prim verenleri karmanın çarkına bıraktığını belirten Burcu Güneş, ortada bir şarkı ve şarkıcı var mı bakılmadan sürekli böyle insanları izlemek ve dinlemek zorunda kaldığımızı, son yıllarda kendisinin en muzdarip olduğu konuların başında geldiğini söyledi. Burcu Güneş aynı zamanda yaptığı bu açıklama ile yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemek iş oldu. Şimdi Hande Yener ve Demet Akalın cephesinden nasıl bir yanıt geleceği merak ediliyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim