Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Burcu Esmersoy’un Yeni Programı Dünya Avucunuzda – Fox TV Ekranlarında

Son Güncelleme:
 Burcu Esmersoy’un Yeni Programı Dünya Avucunuzda – Fox TV Ekranlarında

Çalışkanlığı ile milyonların gönlünde taht kurmuş olan Burcu Esmersoy, bu sezonu da boş geçmiyor ve Vodafone Red Zone işbirliği ile yepyeni bir programa başlıyor. İlk sezonu geçen sene ekranlarda yer almış olan ”Dünya Avucunuzda” programı, 2. sezonunda Burcu Esmersoy’un sunumu ile ekranlara gelecek.

Burcu Esmersoy’un Yeni Programı Dünya Avucunuzda

Bu program, adından da anlaşıldığı gibi Dünya’nın farklı noktaların gezilerek, izleyiciye yansıtılacağı bir yapım. Alışageldiğimiz gezi programlarının aksine, Dünya Avucunuz’da programının gezi rotası bu alanda en iyi olduklarına şüphe olmayan National Geographic uzmanları tarafından belirlenecek. Programda çoğunluğun bildiği popüler bölgelerden ziyade, kıyıda köşede saklı kalmış fakat çok ilgi çeken yerler konu alınacak.

Burcu Esmersoy, bu rotaları gezerken aynı zamanda bölgenin yerel halkı ile de samimi röportajlar yapacak. Keşif odaklı olacak yapımda Burcu Esmersoy’a Sezgin Yılmaz eşlik edecek. Ayrıca bölümlerin yapısına göre National Geographic bünyesinde çalışan dergi editörleri de, Burcu Esmersoy’un daima yanında olacaklar.

Yapım tamamen Vodafone sponsorluğunda gerçekleştirildiği için, tüm seyahatler Vodafone Red Sosyal Medya hesabından da anlık olarak takip edilebilecek.

Dünya Avucunuzda Ne Zaman Başlıyor?

Program, ilk seyahatini Danimarka’nın görülmeye değer limanlarına ve tarihi bölgelerine yapıyor. Ülkenin başkenti olan Kopenhag’ı, bir de Burcu Esmersoy sunumu ile izleyin. Danimarka sonrasında ise yine Esmersoy, Avrupa’nın birçok noktasına da seyahat düzenleyecek. Program, düzenlendiği her ülkede çok özel ve gizli bölgeleri bulacak, bu sayede tatil planları yapan izleyiciler Dünya Avucunuzda programından güzel fikirler edinebilecekler.

Programın ilk bölümünün yayın tarihi tam olarak belli değil fakat Nisan 2019 öncesinde başlamasına kesin gözüyle bakılmaktadır.

Dünya Avucunuzda Hangi Kanalda?

Burcu Esmersoy ve Instagram Fenomeni Sezgin Yılmaz, FOX Tv‘de yayınlanacak olan Dünya Avucunuzda programı ile dünyanın ancak masallarda görülebilecek kadar güzel bölgelerini ayağınıza getiriyor. Oturduğunuz yerden dünyayı gezmeye hazır olun.

Program hakkındaki düşüncelerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Sizce Burcu Esmersoy, Danimarka’dan sonra hangi ülkeleri veya şehirleri gezmeli?

Hazır seyahatten bahsetmişken, Dünya’nın en uzun köprüsünün hangisi olduğunu biliyor musunuz? Bilmiyorsanız, dünyanın en uzun köprülerini listelediğimiz içeriğimize bir göz atın. İşte dünyanın en uzun köprüsü.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Kanal D’nin Bay Yanlış dizisini durdurma talebi mahkeme tarafından reddedildi
6 07 2020 - 17:07
Survivor 6 Temmuz 2020 128. bölüm fragmanı! Survivor 3. bireysel dokunulmazlığı kim alacak?
6 07 2020 - 10:10
Müge Anlı’da Aranan 7 Yaşındaki İkranur Tirsi Hakkında Gelen İhbar Ne? İkranur Bulundu mu?
29 06 2020 - 17:27
Survivor 2020’ye Damga Vuran Olay! 122. Bölüm Fragmanında Ne Olacak?
29 06 2020 - 15:59
26 Haziran 2020 Esra Erol’da Sezon Finali Yaptı Yeni Sezon Ne Zaman?
27 06 2020 - 12:11
Doya Doya Moda 26 Haziran 2020 Cuma Kim Elendi? 26 Haziran Doya Doya Moda Birincisi
26 06 2020 - 11:03
Yorum Yap