Televizyon

Burcu Esmersoy’un Yeni Programı Dünya Avucunuzda – Fox TV Ekranlarında

Çalışkanlığı ile milyonların gönlünde taht kurmuş olan Burcu Esmersoy, bu sezonu da boş geçmiyor ve Vodafone Red Zone işbirliği ile yepyeni bir programa başlıyor. İlk sezonu geçen sene ekranlarda yer almış olan ”Dünya Avucunuzda” programı, 2. sezonunda Burcu Esmersoy’un sunumu ile ekranlara gelecek.

Burcu Esmersoy’un Yeni Programı Dünya Avucunuzda

Bu program, adından da anlaşıldığı gibi Dünya’nın farklı noktaların gezilerek, izleyiciye yansıtılacağı bir yapım. Alışageldiğimiz gezi programlarının aksine, Dünya Avucunuz’da programının gezi rotası bu alanda en iyi olduklarına şüphe olmayan National Geographic uzmanları tarafından belirlenecek. Programda çoğunluğun bildiği popüler bölgelerden ziyade, kıyıda köşede saklı kalmış fakat çok ilgi çeken yerler konu alınacak.

Burcu Esmersoy, bu rotaları gezerken aynı zamanda bölgenin yerel halkı ile de samimi röportajlar yapacak. Keşif odaklı olacak yapımda Burcu Esmersoy’a Sezgin Yılmaz eşlik edecek. Ayrıca bölümlerin yapısına göre National Geographic bünyesinde çalışan dergi editörleri de, Burcu Esmersoy’un daima yanında olacaklar.

Yapım tamamen Vodafone sponsorluğunda gerçekleştirildiği için, tüm seyahatler Vodafone Red Sosyal Medya hesabından da anlık olarak takip edilebilecek.

Dünya Avucunuzda Ne Zaman Başlıyor?

Burcu Esmersoy'un Yeni Programı Dünya Avucunuzda - Fox TV Ekranlarında

Program, ilk seyahatini Danimarka’nın görülmeye değer limanlarına ve tarihi bölgelerine yapıyor. Ülkenin başkenti olan Kopenhag’ı, bir de Burcu Esmersoy sunumu ile izleyin. Danimarka sonrasında ise yine Esmersoy, Avrupa’nın birçok noktasına da seyahat düzenleyecek. Program, düzenlendiği her ülkede çok özel ve gizli bölgeleri bulacak, bu sayede tatil planları yapan izleyiciler Dünya Avucunuzda programından güzel fikirler edinebilecekler.

Programın ilk bölümünün yayın tarihi tam olarak belli değil fakat Nisan 2019 öncesinde başlamasına kesin gözüyle bakılmaktadır.

Dünya Avucunuzda Hangi Kanalda?

Burcu Esmersoy ve Instagram Fenomeni Sezgin Yılmaz, FOX Tv‘de yayınlanacak olan Dünya Avucunuzda programı ile dünyanın ancak masallarda görülebilecek kadar güzel bölgelerini ayağınıza getiriyor. Oturduğunuz yerden dünyayı gezmeye hazır olun.

Program hakkındaki düşüncelerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Sizce Burcu Esmersoy, Danimarka’dan sonra hangi ülkeleri veya şehirleri gezmeli?

Hazır seyahatten bahsetmişken, Dünya’nın en uzun köprüsünün hangisi olduğunu biliyor musunuz? Bilmiyorsanız, dünyanın en uzun köprülerini listelediğimiz içeriğimize bir göz atın. İşte dünyanın en uzun köprüsü.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu