Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli’den Aşkın Yeniden Alevlendiğini İma Eden Paylaşımlar

Poyraz Karayel dizisinde başrol oynadıkları sırada aralarında aşk başlayan Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli çifti geçtiğimiz aylarda ayrılmıştı. Çiftin yaptığı son paylaşımlar aşkın yeniden alevlendiği iddialarını gündeme getirdi.

29.06.2019 - 11:56
30.06.2019 - 0:08
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Poyraz Karayel dizisinde başrolleri paylaştıkları sırada birbirine aşık olan ve aşk yaşamaya başlayan Burçin Terzioğlu – İlker Kaleli çifti, yaklaşık 1 yıl kadar önce ayrılmıştı. Hayranlarını oldukça üzen bu kararın ardından çiftin yeniden bir araya gelmesi için birçok yorum yapılıyordu. Son dönemlerde çiftin barıştığına ilişkin dedikodular dolaşırken sosyal medya paylaşımları da bunları doğrular niteliğinde oldu.

Önce Burçin, Sonra İlker Paylaştı

Önce Burçin Terzioğlu, sosyal medya hesabından boğazın kenarında çektirdiği bir fotoğrafını paylaşarak “Aşk ile bak” notunu düştü. Bu paylaşımdan kısa bir süre sonra benzer bir paylaşımda İlker Kaleli’den geldi. İlker Kaleli’nin de boğazda bir fotoğraf paylaşması ile hayranları barıştıkları iddialarını bir kez daha gündeme getirdi. Sevilen çiftten bu konuyla ilgili şu anda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim