Kadın

Burca Göre Giyim Tarzları

Astroloji hayatımızın birçok yönünü ve karakteristik özelliklerimizi belirliyor. Bu şekilde bakıldığında şık giyinmek için takip ettiğimiz stil önerileri konusunda burcumuzun yönlendirmelerine uymak pek de garip kalmıyor. Burca göre giyim önerileri almak ve burcunuzun özelliklerine nasıl giyinerek kendinizi yansıtabileceğinizi öğrenmek için sizleri aşağıda yer alan yazımıza bekliyoruz.

Koç Burcu için Giyim

Kendine olan güveni ve kendine has havasıyla bilinen koç kadınları giyim konusunda dikkat çekici olmaya çalışırlar. Modanın öncüleri olarak görebileceğimiz koçlar iddialı süslerle giysilerini taçlandırır. Çok katlı kolyeler ve kırmızı ruj kombinleri gördünüzde koç kadınına denk geldiğimizi anlayabiliriz.

Boğa Burcu için Giyim

Kararsız kişilere asla sabrı olmayan boğa burcu kadınları görünüm anlamında da aynı netlik ve kusursuzluğu arar. Fiziksel kusurları kamufle ederek risk almadan şıklık yakalamak isteyen boğa burçları abiye tarzında salaş ve dökümlü elbiseler tercih edebilirler.

İkizler Burcu için Giyim

Oldukça değişken bir ruh haline ve fikirlerinden sık sık değişmelere maruz kalan ikizler burcu kadınları bir davete mutlaka saatlerce kombin deneyerek kararsızlık içinde kalırlar. Tüm bu kararsızlığa rağmen mükemmel görünmek isteyen bu kadınlar için iddialı ve riskli parçalar önemlidir.

Yengeç Burcu için Giyim

Evcimen ve hassas bir karaktere sahip olan bu kadınlar giyim konusunda da genelde pastel renkleri kullanırlar. Uçuşan kumaşlar, romantik fırfırlar tam bu burcun kadınlarına göredir. Aksesuar konusunda da adeta birer bağımlı olan yengeç burçlarına ipek şallar önerilebilir.

Aslan Burcu için Giyim

Her daim dikkat çekici ve etkileyici olma kaygısı güden aslanlar için lame renk kumaşlar, dikkat çekici yırtmaçlar, büyük topuzlar tarzı tamamlayıcı detaylar olabilir. İnce topukluların da en çok yakışacağı burç grubu da bunlardır.

Başak Burcu için Giyim

Başak kadınları için kaliteli ancak fazla dikkat çekmeyen kumaşlar ve parçalar önemli bir yer tutar. Kıyafet seçiminde oldukça detaycı ve titiz olan başak kadınları, dekolte gibi fikirlerden hoşlanmayıp daha naif tasarımları kullanırlar. Uzun etekler, süet ceketler bu burç için ideal olabilir.

Terazi Burcu için Giyim

Sade renkler ve elbiseler üzerinde yoğunlaşan bu burç için renk çeşitliliğinden ziyade uyum ön plandadır. Tek renk kombinler ve ciddi takımlar teraziler için pratik ve keyifli parçalar olabilir.

Akrep Burcu için Giyim

Akrep burcunun çekici ve iddialı tarzıyla siyah renk oldukça bağdaşmaktadır. Derin dekolteli siyah bir elbise edinmek bu burcun kadınlarının yapacağı en akıllıca hareket olacaktır.

Yay Burcu için Giyim

Renkli karakterlerini yansıtan giyim tarzlarını benimseyen yay kadınları aksesuar kullanımını da çok severler. Mavi saçlar gibi çılgın fikirleri gördüğümüz kadınlar genelde bu burcun insanlari olup marjinal kombinler, gündelik şalvarlar da bu burca atfedilmektedir.

Oğlak Burcu için Giyim

Döpiyes tarzı ciddi takımları gümüş renginde orijinal takılarla birlikte kullanmasını tavsiye ettiğimiz oğlak burçları, garantici olduğu gibi bakımlı görünmeye önem verir. Kalın topuk ayakkabılar, düz beyaz gömlekler gibi klasik şıklığı yansıtan parçaları tercih ettiklerini görebiliriz.

Kova Burcu için Giyim

Rahatlığı daima ön planda tutan kovalar iş hayatında da gündelik yaşamlarında da eşofman türevleri giymeye bayılırlar. Ancak bu onların sıkıcı olduğu değil tam tersi enerjilerini giyime de yansıtmayı sevdiklerini gösterir. Bu nedenle mor, pembe ve turuncunun en parlak tonlarını kova kadinlari üzerinde görebiliriz.

Balık Burcu için Giyim

Alışveriş esnasında oldukça tedirgin ve kararsiz olan balık burçları giyim konusunda pek kendine güvenmez ve tavsiyelerde ihtiyaç duyabilir. Sportif parçalarla kendini rahat hisseden bu burcun genelde klasik tarzlara meyilli olduğu görülür.

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu