Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’in baş rolünü paylaşacağı Patron dizisi iptal edildi

Yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanması planlanan, başrol için Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz ile anlaşılan Patron dizisi iptal edildi.

06.08.2019 - 16:42
06.08.2019 - 18:15
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Gazeteci Birsen Altuntaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’in başrollerini paylaşacağı Patron dizisinin iptal edildiğini duyurdu. Merakla beklenen dizinin neden iptal edildiği konusunda ise gazeteci Birsen Altuntaş herhangi bir açıklama yapmadı.

Yeni sezonun iddialı işlerinden biriydi

Show TV için hazırlanan Patron dizisi yeni sezon için oldukça iddialı yapımlarından biriydi. Hatta dizinin cast çalışmaları da büyük bir titizlikle yürütülüyordu. Patron dizisinin erkek başrolünün Burak Deniz olacağı aylar öncesinden kesinleşmişti ancak kadın başrol için arayış bir hayli uzun sürdü. Yapımcılar kadın başrol için Dilan Çiçek Deniz’e teklif götürürken geçtiğimiz sezon çukur dizisine veda eden güzel oyuncu teklifi kabul etti. Ancak Patron dizisinden bir son dakika haberi geldi ve dizinin çekimleri iptal edildi. Dizinin neden iptal edildiği konusunda ise şu anda yapımcıdan bir açıklama yapılmadı.

Ücretin yüksek geldiği iddia edildi

TV100’de yer alan habere göre patron dizisinin bitme nedeni ücretlerin yüksek olması. Son dönemlerde iddiaya göre dizilerin yüksek olan ücretleri televizyon kanallarını zorluyor. Bu nedenle de dizilerde sorunlar yaşanmaya başlıyor. Dizi sektörünün finansal krizler yaşadığı bilinirken gelecek günlerde hangi dizilerin bu nedenle sorun yaşayacağı şu anda tahmin edilemiyor. Patron dizisi yeni sezon öncesi ilk kurban oldu ve dizi daha başlamadan bitti. Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz gibi ünlü oyuncularla anlaşılan dizinin bütçesinin yüksek geldiği bu nedenle başlamadan bitirilme kararı alındığı öne sürüldü. Hareketli ve aksiyon dolu sahneleriyle dizinin yeni sezon için iddialı olduğu konuşuluyordu ancak son gelişmeler hem oyuncuların hem de yoktun ekibinin hevesini kaçırdı.

 

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim