Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasında jüri üyesi olan Bülent Ersoy'un yarışmadan ayrıldığı öne sürüldü. Peki Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Bülent Ersoy koronavirüse mi yakalandı? Müziğinin divası koronavirüse yakalandığı iddialarını kanıtları ile yalanladı.
Eklenme:
 Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli

Show TV’de Çiğdem Batur’un sunuculuğunu üstlendiği jüri koltuğunda Bülent Ersoy, Işıl Reçber, Adnan Serter ve Seçkin Süngüç’ün yer aldığı Kuaförüm Sensin yarışmasından Bülent Ersoy’un ayrıldığı öne sürüldü. Sosyal medyada Bülent Ersoy’un Kuaförüm Sensin yarışmasından ayrılmasına gerekçe olarak koronavirüse yakalandığı iddiası dolaşıyordu. Peki Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Bülent Ersoy koronavirüse yakalandı mı?

Kuaförüm Sensin’den ayrıldı

Müziğin divası olarak tanınan Bülent Ersoy, Kuaförüm Sensin yarışmasından ayrıldı. Ünlü şarkıcı Kuaförüm Sensin yarışmasıyla 3 aylık bir sözleşme imzaladığını ve karşılıklı olarak verilen sürede olduğu için ayrılma kararı aldığını dile getirdi. Sosyal medya hesabından konu hakkında açıklama yapan Bülent Ersoy koronavirüse yakalandığı ve bu nedenle yarışmadan ayrıldığı iddialarına ise sert tepki gösterdi.

Korona olmadığını kanıtları ile gösterdi

Basında ve sosyal medyada koronavirüse yakalandığı ve bu nedenle Show TV’de yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasından ayrıldığı yönünde çıkan iddiaları ateş püsküren Bülent Ersoy Sosyal medya hesabından ayrılık nedenini kanıtları ile paylaştı. Bülent Ersoy, Show TV ile yaptığı sözleşmenin fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayarak şu notu düştü;

”Bugün bazı basın müntesibi muhterem arkadaşlarımın hadiseleri çarpıtarak aslıyla müsemma olmayan bir sunumla siz muhterem takipçilerimi yanlış bilgilerle mücehhez bilgilendirmeye çalışmaları üzerine gördüğüm lüzum üzerine sağlıklı, sarih, net ve belgelerle tescilli bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.”


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yağmur Sarnıç UçanKuş TV canlı yayınında skandal açıklamalara imza attı
3 10 2020 - 14:59
Beyin kanaması geçiren Ali Sürmeli’nin doktoru son sağlık durumunu açıkladı
29 09 2020 - 11:50
Beyin kanaması geçiren oyuncu Ali Sürmeli’nin sağlık durumu nasıl?
28 09 2020 - 10:53
Yorum Yap