Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Buket Aydın Emir Sarıgül aşkı belgelendi! Gizli aşkı ortaya çıkaran kare

Kanal D Ana Haber Spikeri Buket Aydın geçtiğimiz aylarda Demirören Medya Grubu’ndaki bütün görevlerinden istifa etmiş ardından da eşi ile tek celsede boşanmıştı. Buket Aydın ve Emir Sarıgül hakkında aşk dedikoduları çıkarken ünlü sunucu bu iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı. Ancak gizli aşkı belgeleyen fotoğrafını ortaya çıkması ile birlikte Buket Aydın'ın iddialara yanıt vereceği merak konusu oldu.
Eklenme:
 Buket Aydın Emir Sarıgül aşkı belgelendi! Gizli aşkı ortaya çıkaran kare

Kanal D Ana Haber Sunucusu Buket Aydın geçtiğimiz Mayıs ayı başında Demirören Medya Grubu’ndaki görevlerinden istifa etmiş ve 7 yıllık eşi ile tek celsede boşanmıştı. Boşanmanın ardından Buket Aydın ve Emir Sarıgül yarısında aşk olduğuna ilişkin iddialar magazin basınında geniş yankı bulmuştu. İddiaların basına yansıması üzerine Buket Aydın bir açıklama yaparak Emir Sarıgül ile arkadaş olduklarını söylemişti. Ancak yeni ortaya çıkan bir fotoğraf gizli aşkı belgeledi.

Sosyal medyada çok konuşulmuştu

Kanal D Ana Haber’deki görevinden istifa eden Buket Aydın yeni hayata başlayacağını söyleyerek eşiyle de ayrılmıştı. Sosyal medyada boşanmanın ardından bir fotoğraf uzun süre konuşulmuş Buket Aydın’ın siyasetçi Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül ile aşk yaşadığına ilişkin iddialar gündeme gelmişti.

İddiaları kesin dille yalanlamıştı

Fotoğrafın basına ve sosyal medyaya yansıması üzerine Buket Aydın sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Emir Sarıgül ile arkadaş olduğunu dile getirmiş ve “Telefonumda ve instagram hesabımda siyasetçiler, iş insanları ve sanatçılarla çekilmiş yüzlerce fotoğrafımdan sadece birini alıp kötü niyetli biçimde servis edenleri Allah’a havale ediyorum. Arkadaşım Emir Sarıgül’den de ona istemeden verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür diliyorum” demişti.

buket aydın emir sarıgül

Gizli aşk belgelendi

Mayıs ayından bu yana ekranlarda olmayan Buket Aydın’ın, iş adamı Emir Sarıgül ile samimi pozları ortaya çıktı. Görüntülerde Emir Sarıgül Buket Aydın’a aşk dolu bir öpücük kondururken ünlü spikerin yüz ifadesi de aşkı belgeliyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap