Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Bu Uygulamalar Sayesinde Para Kazanabilirsiniz

Telefonunuz ile gün içinde fazla vakit geçiriyorsanız bu durumu nakite çevirebilirsiniz. Para kazandıran uygulamalara göz atarak aylık bütçenize ek gelir sağlayabilirsiniz.
Eklenme:
 Bu Uygulamalar Sayesinde Para Kazanabilirsiniz

Dijital dünyanın değişkenlik gösteren ve her geçen gün gelişen yüzü sayesinde artık internet ortamında da para kazanılabiliyor. Akıllı telefonlara yüklenen basit uygulamalar, mini anketler ve daha birçok şeyle internet üzerinden aylık gelirinize katkı sağlayabilirsiniz. Peki para kazandıran uygulamalar hangileri?

Google Anketleri

Google tarafından sunulan ödüllü anketler, dünya genelinde popülaritesi yüksek uygulamaların başında geliyor. Anket doldurarak kazandığınız paraları Google Play üzerinden harcayabiliyor böylelikle ücretli uygulamalara para vermeden sahip olabiliyorsunuz.

Clashot

Stok görsel uygulaması olarak bilinen Clashot, kişilerin kendilerinin çektiği görselleri siteye yüklemeleriyle birlikte satış yapıp para kazanmalarını sağlıyor.

Toloka

Yandex’e ait olan uygulama kişilere verdiği görevlerin yerine getirilmesiyle para kazandırıyor. Toloka uygulamasında tamamlanan görevler sayesinde hem para kazanıyor hemde söz konusu görevleri yerine getirebilmek adına günlük işlerinizi aksatmıyorsunuz.

Methinks

Sunduğunuz fikirlere para ödemesi yapan Methinks uygulamasından yararlanabilmek için telefonunuza uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Danışman girişimciler ile iletişim kurmanıza olanak tanıyan ve fikirlerinizi satarak para kazanmanıza yardımcı olan bu uygulama şimdilik sadece İngilizce olarak hizmet veriyor.

Premise

Yaşadığınız şehirle alakalı fikir sunma, anket doldurma, fotoğraf çekmek gibi görevler veren Premise uygulaması, bu şekilde görevleri tamamladığınıda size ödeme yapıyor.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Mehmetçik Vakfı vekaleten kurbanlık bağışı 2020 fiyatı ne kadar?
9 07 2020 - 15:46
9 Temmuz evde bakım maaşı yatan iller! Zamlı evde bakım parası ne zaman yatırılacak?
9 07 2020 - 09:07
Migros kurbanlık dana fiyatları 2020! Migros koli kurban satışı yapacak mı?
8 07 2020 - 12:25
Kurban bayramında 500 lira bayram harçlığı verilecek mi? Kurban Bayramı harçlığı başvuru formu
8 07 2020 - 12:05
Evde bakım parası ne kadar oldu 2020? Evde bakım maaşı kaç TL?
7 07 2020 - 11:40
BİM kurbanlık fiyatları 2020! BİM büyükbaş kurbanlık hisse fiyatları kaç TL oldu?
7 07 2020 - 10:13
Yorum Yap