Brezilyalı hakem Fernanda Colombo Hem Güzelliği Hem de Futbolcuyu Trollemesi ile Sosyal Medyanın Gündeminde

Brezilyalı hakem Fernanda Colombo, Ekvador Ligi'nde oynanan Costa-Sierra maçı sırasında, kırmızı kart gösterecek gibi yaparak oyuncuyu son deyince sosyal medyanın gündemine oturdu.

25.06.2019 - 14:49
25.06.2019 - 15:04
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Brezilyalı kadın hakem Fernanda Colombo, Ekvador Ligi’nde Costa ile Sierra takımlarının karşı karşıya geldiği maçı yönetti. Karşılaşma, Sierra’nın 5-2 galibiyeti ile sona erdi. Maçta başarılı bir yönetim sergileyen ve çok konuşulan hakem, futbolcuyu kırmızı kart gösterecek gibi yaparak trollemesi ile de sosyal medyanın gündemine oturdu. Colombo, karşılaşmanın bir anlığına durduğu sırada yanından geçen oyuncuya bak kara kedinin arka cebine götürdü ve kırmızı kart gösterecekmiş gibi yaptı. Arka cebinden bir mendil çıkaran ve alnındaki teri silen kadın hakem, kırmızı kart göreceği korkusunu yaşayan futbolcuya bakarak gülümsedi. Sahadaki futbolcular da hakemin bu hareketi karşısında gülümsedi.

Sosyal Medyada Gündem Oldu

Söz konusu videonun sosyal medyada yayılması üzerine Brezilyalı kadın hakem Fernanda Colombo, kısa süre içerisinde en çok konuşulanlar arasına girdi. Hakemin yaptığı hareketin yanı sıra güzelliği de sosyal medyada en çok konuşulanları arasında yer aldı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim