BOTAŞ Personel Alımı Yapacak

BOTAŞ tarafından 4 kişilik personel alım ilanı yayınlandı. BOTAŞ personel alımına yapılacak olan başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılacak olup, sınav ve evrakla ilgili bilgiler BOTAŞ'ın resmi internet sitesinden duyurulacaktır.
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
12 Mart 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından personel alımı ilanı yayınlandı. Lisans mezunlarının başvurabileceği ilanda gereken şartlar haberimizde.

BOTAŞ tarafından 4 kişilik personel alımı gerçekleştirilecek. Alım yapılacak kadrolara başvurular ise İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. İİBF Lisans Mezunları için 2, İktisat ve İşletme Mezununları için 1, Entüdstri Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, İş Sağlığı ve Güvenliği bölümleri için ise 1 kişilik kadro yayınlandı.

BOTAŞ PERSONEL ALIMI BAŞVURU TARİHLERİ

4 Kişilik personel alımı için başvurular 13.03.2019 ile 19.03.2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek.

BOTAŞ PERSONEL ALIMINA KİMLER BAŞVURABİLİR

  • Adayların başvuru tarihi itibariyle belirtilen bölümlerden herhangi birinden mezun olması
  • İlanın son başvuru günü tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmamaları (13.03.1984 Tarihinden sonra doğmuş olanlar)
  • İİBF mezunları için son 5 sene içeresinde yapılan İngilizce YDS sınavından minimum C seviyesinde bir sonuç almış olmak. Veya YÖK tarafından tanınmış olan yabancı dil sınavlarından birinden alınmış olan dengi puanların hesaplanmasıyla kabul edilen sonucu almış olmak.
  • İktisat ve İşletme Bölümü mezunları için son 5 sene içerisinden yapılan İngilizce YDS sınavından minimum B seviyesinde puan almış olmak. Veya YÖK tarafından tanınmış olan yabancı dil sınavlarından birinden alınmış olan dengi puanların hesaplanmasıyla kabul edilen sonucu almış olmak.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.Gizlilik Politikası |Hakkımızda | Künye | İletişim devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com