BOTAŞ Personel Alımı Yapacak

Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından personel alımı ilanı yayınlandı. Lisans mezunlarının başvurabileceği ilanda gereken şartlar haberimizde. BOTAŞ tarafından 4 kişilik personel alımı gerçekleştirilecek. Alım yapılacak kadrolara başvurular ise İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. İİBF Lisans Mezunları için 2, İktisat ve İşletme Mezununları için 1, Entüdstri Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, İş Sağlığı ve Güvenliği bölümleri […]

12.03.2019 - 14:56
12.03.2019 - 15:26
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından personel alımı ilanı yayınlandı. Lisans mezunlarının başvurabileceği ilanda gereken şartlar haberimizde.

BOTAŞ tarafından 4 kişilik personel alımı gerçekleştirilecek. Alım yapılacak kadrolara başvurular ise İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. İİBF Lisans Mezunları için 2, İktisat ve İşletme Mezununları için 1, Entüdstri Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, İş Sağlığı ve Güvenliği bölümleri için ise 1 kişilik kadro yayınlandı.

BOTAŞ PERSONEL ALIMI BAŞVURU TARİHLERİ

4 Kişilik personel alımı için başvurular 13.03.2019 ile 19.03.2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek.

BOTAŞ PERSONEL ALIMINA KİMLER BAŞVURABİLİR

  • Adayların başvuru tarihi itibariyle belirtilen bölümlerden herhangi birinden mezun olması
  • İlanın son başvuru günü tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmamaları (13.03.1984 Tarihinden sonra doğmuş olanlar)
  • İİBF mezunları için son 5 sene içeresinde yapılan İngilizce YDS sınavından minimum C seviyesinde bir sonuç almış olmak. Veya YÖK tarafından tanınmış olan yabancı dil sınavlarından birinden alınmış olan dengi puanların hesaplanmasıyla kabul edilen sonucu almış olmak.
  • İktisat ve İşletme Bölümü mezunları için son 5 sene içerisinden yapılan İngilizce YDS sınavından minimum B seviyesinde puan almış olmak. Veya YÖK tarafından tanınmış olan yabancı dil sınavlarından birinden alınmış olan dengi puanların hesaplanmasıyla kabul edilen sonucu almış olmak.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim