Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Bodyshape Uygulaması İle Zayıflamak Mümkün Mü?

Son Güncelleme:
 Bodyshape Uygulaması İle Zayıflamak Mümkün Mü?

Bodyshape uygulaması temelinde vakum terapi uygulaması olup kan dolaşımını arttırarak, bölgesel incelme ve selülitlerin yok olmasını sağlamasıdır. Uygulamanın en büyük avantajı ise etkisinin uygulamanın sonrasında hemen görülebilir olmasıdır.

Bodyshape uygulaması nedir?

Uygulama aslında  bir cihaz çatısı altında 3 özel uygulamayı barındırmaktadır. Bunlar;

Vakum tekniği,

Radyofrekans tekniği,

Kızılötesi teknolojisidir. Estetik problemler bodydhape cihazı ile hızlı ve gözle görünür biçimde çözüme kavuşuyor.

Uygulama bölgesel olarak başarılı bir zayıflama ve selülitlerin bölgeden uzaklaştırılmasına yarıyor. Uygulama Avrupa,Amerika ve bir çok dünya ülkesinde güvenle uygulanıyor

Uygulamanın radyofrekans tekniği ile kızılötesi ışınları kalıcı başarı elde edilmesini sağlıyor. Bodyshape cihazındaki vakum, bölgesel kan dolaşımını arttırmanın yanı sıra lenf drenajının da aktifleşmesini sağlıyor. Uygulamanın tek uygulamada dahi incelme sağlamasının ardında bu uygulamalar yatıyor.

Bodyshape cihazı

Bodyshape cihazı

Ameliyatsız bir liposection şeklinde karşılık bulan bu uygulama, bölgesel yağlanma problemlerine, selülit sıkıntılarına ve vücut şekillendirme konusunda çok başarılı sonuçlar ortaya çıkarıyor.

Uygulama cilt dokusunun katmanlarına kadar indiğinden yağların kalıcı bir şekilde parçalanmasını sağlayarak anında sonuç veriyor. Vakum özelliği de bölgesel lenf drenajının yeniden aktifleşmesini sağlayarak, yağların vücuttan uzaklaştırılmasını başarıyor.

Bodyshape uygulamasının avantajları nelerdir?

Bu uygulama birbirinden farklı bir çok avantajı kullanıcısına sunuyor. Bodyshape uygulamasının kullanıcısına sunmuş olduğu avantajlar;

Vakum özelliği sayesinde sorunlu bölgeye emme kuvveti uygulanarak, derin dokularda gözle görülebilir bir masaj gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda yağ hücrelerinde hızla parçalanma gerçekleştiriliyor. Bu da bölgesel zayıflama konusunda kısa sürede çok etkili sonuçlar alınmasına yarıyor.

Kan dolaşımının hızlandırılması ve lenf dolaşımın sağlanması ile vücuttaki fazla suyun uzaklaştırılması ve dokuların doğru bir şekilde beslenmesi sağlanır.

Selülitlerin sebep olduğu portakal kabuğu görüntüsü, etkili yağ yakımı ve başarılı lenf drenajı ile ortadan silinir. Ciltte parlak ve kusursuz bir görünüm elde edilir.

Cilt dokusunun zamanla kaybettiği elastikiyetin geri kazanılması sağlanır. Bu sayede daha sert ve daha formda bir cilt elde edilir.

Zayıflamanın etkilerinin başarılı bir şekilde arttırılması için zayıflamayı kolaylaştırıcı besinler tüketmeye de özen gösterilmelidir.

Bodshape nasıl uygulanır?

Bodyshape uygulamasında, ilk etapta vücut için doğru boyuttaki başlıkların seçilmesidir. Ardından uygun olan başlıklarla uygulama yapılacak bölge üzerine özel bir kremle masaj yapılır. Masajın tamamlanmasının ardından incelme, şekillendirme ve cilt dokusundaki selülitlerin hem bölgeden hemde vücuttan uzaklaştırılması için bodyshape cihazına girilerek uygulama tamamlanır.

[su_accordion][su_spoiler title=”KAYNAKLAR” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”Kaynaklar” class=””]

  • www.trendus.com[/su_spoiler] [/su_accordion]

Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Askerlik yerleri sorgulama 2020! e devlet MSB celp ve sevk sorgulama ekranı
28 05 2020 - 12:21
Prof. Dr. Bektaş açıkladı: Tekrar meteor düşecek mi?
28 05 2020 - 11:57
30-31 Mayıs hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? Bu hafta sokağa çıkma yasağı var mı
27 05 2020 - 16:24
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan CHP’li 5 isim hakkında suç duyurusunda bulundu
27 05 2020 - 14:04
Dila Koyurga kaç yaşında? Cumhurbaşkanı Erdoğan için ne dedi?
27 05 2020 - 10:00
Elazığ’da maskesiz dışarı çıkma yasağı getirildi
27 05 2020 - 09:48