Bodyshape Uygulaması İle Zayıflamak Mümkün Mü?

NAVİGASYONBodyshape uygulaması nedir?Bodyshape uygulamasının avantajları nelerdir?Bodshape nasıl uygulanır? Bodyshape uygulaması temelinde vakum terapi uygulaması olup kan dolaşımını arttırarak, bölgesel incelme ve selülitlerin yok olmasını sağlamasıdır. Uygulamanın en büyük avantajı ise etkisinin uygulamanın sonrasında hemen görülebilir olmasıdır. Bodyshape uygulaması nedir? Uygulama aslında bir cihaz çatısı altında 3 özel uygulamayı barındırmaktadır. Bunlar; Vakum tekniği, Radyofrekans tekniği, Kızılötesi […]

19.11.2018 - 0:57
20.11.2018 - 21:48
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Bodyshape uygulaması temelinde vakum terapi uygulaması olup kan dolaşımını arttırarak, bölgesel incelme ve selülitlerin yok olmasını sağlamasıdır. Uygulamanın en büyük avantajı ise etkisinin uygulamanın sonrasında hemen görülebilir olmasıdır.

Bodyshape uygulaması nedir?

Uygulama aslında bir cihaz çatısı altında 3 özel uygulamayı barındırmaktadır. Bunlar;

Vakum tekniği,

Radyofrekans tekniği,

Kızılötesi teknolojisidir. Estetik problemler bodydhape cihazı ile hızlı ve gözle görünür biçimde çözüme kavuşuyor.

Uygulama bölgesel olarak başarılı bir zayıflama ve selülitlerin bölgeden uzaklaştırılmasına yarıyor. Uygulama Avrupa,Amerika ve bir çok dünya ülkesinde güvenle uygulanıyor

Uygulamanın radyofrekans tekniği ile kızılötesi ışınları kalıcı başarı elde edilmesini sağlıyor. Bodyshape cihazındaki vakum, bölgesel kan dolaşımını arttırmanın yanı sıra lenf drenajının da aktifleşmesini sağlıyor. Uygulamanın tek uygulamada dahi incelme sağlamasının ardında bu uygulamalar yatıyor.

Bodyshape cihazı

Bodyshape cihazı

Ameliyatsız bir liposection şeklinde karşılık bulan bu uygulama, bölgesel yağlanma problemlerine, selülit sıkıntılarına ve vücut şekillendirme konusunda çok başarılı sonuçlar ortaya çıkarıyor.

Uygulama cilt dokusunun katmanlarına kadar indiğinden yağların kalıcı bir şekilde parçalanmasını sağlayarak anında sonuç veriyor. Vakum özelliği de bölgesel lenf drenajının yeniden aktifleşmesini sağlayarak, yağların vücuttan uzaklaştırılmasını başarıyor.

Bodyshape uygulamasının avantajları nelerdir?

Bu uygulama birbirinden farklı bir çok avantajı kullanıcısına sunuyor. Bodyshape uygulamasının kullanıcısına sunmuş olduğu avantajlar;

Vakum özelliği sayesinde sorunlu bölgeye emme kuvveti uygulanarak, derin dokularda gözle görülebilir bir masaj gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda yağ hücrelerinde hızla parçalanma gerçekleştiriliyor. Bu da bölgesel zayıflama konusunda kısa sürede çok etkili sonuçlar alınmasına yarıyor.

Kan dolaşımının hızlandırılması ve lenf dolaşımın sağlanması ile vücuttaki fazla suyun uzaklaştırılması ve dokuların doğru bir şekilde beslenmesi sağlanır.

Selülitlerin sebep olduğu portakal kabuğu görüntüsü, etkili yağ yakımı ve başarılı lenf drenajı ile ortadan silinir. Ciltte parlak ve kusursuz bir görünüm elde edilir.

Cilt dokusunun zamanla kaybettiği elastikiyetin geri kazanılması sağlanır. Bu sayede daha sert ve daha formda bir cilt elde edilir.

Zayıflamanın etkilerinin başarılı bir şekilde arttırılması için zayıflamayı kolaylaştırıcı besinler tüketmeye de özen gösterilmelidir.

Bodshape nasıl uygulanır?

Bodyshape uygulamasında, ilk etapta vücut için doğru boyuttaki başlıkların seçilmesidir. Ardından uygun olan başlıklarla uygulama yapılacak bölge üzerine özel bir kremle masaj yapılır. Masajın tamamlanmasının ardından incelme, şekillendirme ve cilt dokusundaki selülitlerin hem bölgeden hemde vücuttan uzaklaştırılması için bodyshape cihazına girilerek uygulama tamamlanır.

[su_accordion][su_spoiler title=”KAYNAKLAR” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”Kaynaklar” class=””]

  • www.trendus.com[/su_spoiler] [/su_accordion]

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim