Bizim Hikaye’nin Fikri Elibol’u Yeni Sezonda Mucize Doktor ile Ekrana Gelecek

Bizim Hikaye dizisinde Fikri Elibol karakteri ile milyonlarca izleyicinin gönlünde taht kuran Reha Özcan, Mucize Doktor kadrosuna katıldı. Başarılı oyuncu 70. bölümde final yapan Bizim Hikaye dizisini çok özlediğini dile getirdi.

08.07.2019 - 8:46
08.07.2019 - 11:40
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Bizim Hikaye dizisinde hayat verdiği Fikri Elibol karakteri ile tanınan ve milyonlarla izleyicinin gönlüne taht kuran Reha Özcan, Mucize Doktor dizisi ile ekranlara yeniden gelmeye hazırlanıyor. Yeni dizi öncesinde önemli açıklamalar yapan Özcan, 70. bölümde final yapan Bizim Hikaye dizisinde çok özlediğini dile getirdi.

Emek Harcadığınız Şeyleri Özlersiniz

Dizinin 70. bölümde final yaptığını hatırlatan Reha Özcan, projeye başlarken çok endişeleri olduğunu fakat başladıktan sonra yavaş yavaş hepsinin kaybolduğunu dile getirdi. Fikri Elibol karakteri için çok emek harcadığını belirten Özcan, bu nedenle de bu karakteri çok özleyeceğini ifade etti. Çekimleri 20 Temmuz tarihinde başlayacak olan Mucize Doktor dizisinin kadrosuna dahil olan Özcan, bu defa farklı bir karakterle izleyicilerin karşısına çıkacak. Adil isimli karaktere hayat verecek olan Özcan’ın rol arkadaşları ise, Taner Ölmez, Özge Özder ve Onur Tuna olacak. Tempolu yaşamayı sevdiğini söyleyen ünlü oyuncu şu anda 3 farklı tiyatro oyununda da rol alıyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim