Bizim Hikaye’de Rahmet karakteri ile sevilen Yağızcan Konyalı Aşk Ağlatır dizisinin kadrosuna katıldı

Bizim Hikaye dizisinde Rahmet karakterine hayat veren Yağızcan Konyalı, yeni sezonda başka bir dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Yağızcan Konyalı’nın Show TV'de yayınlanacak olan Aşk Ağlatır isimli dizide rol alacağı öğrenildi.

05.08.2019 - 19:01
06.08.2019 - 12:06
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Bizim Hikaye dizisinde Rahmet karakterine hayat veren ve kısa süre içerisinde dikkatleri üzerine toplayan Yağızcan Konyalı yeni sezonda bambaşka bir diziyle ekranlara geri dönecek. FOX TV’de Hazal Kaya ve Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı dizi geçtiğimiz haftalarda final yapmıştı. Dizideki başarılı performansıyla son dönemlerin dikkat çeken oyuncularından biri olan Yağızcan Konyalı’ya çok sayıda teklif geldi. Genç oyuncunun Show TV’nin iddialı dizisi Aşk Ağlatır’ın kadrosuna katıldığı öğrenildi. MF yapım imzası ile ekranlara gelecek olan dizinin başrollerini ise Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan oynayacak.

Aşk Ağlatır dizisi konusu

Aşk Ağlatır dizisinde taşradan İstanbul’a göç eden ve hiçbir destek olmadan hayatta kalmaya çalışan gençlerin vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesi konu alınıyor. Aşk Ağlatır dizisinin kadrosuna yeni dahil olunan Yağızcan Konyalı’nın Rüzgar karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim