Bitlis’te hainler binbaşının makam aracına roketle saldırdı: Binbaşı şehit oldu

Bitlis Bölükyazı Köyü yakınlarında askeri araca terör örgütü PKK tarafından saldırı düzenlendi. Saldırıda bir binbaşının şehit olduğu öğrenilirken bir güvenlik korucusu ve araç sürücüsü yaralandı.

19.07.2019 - 17:20
19.07.2019 - 18:44
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Bitlis Bölükyazı Köyü yakınlarında PKK’lı teröristler tarafından binbaşının makam aracına roketli saldırı düzenlendi. Saldırıda binbaşı, yanında bulunan şoförü ve koruması yaralandı.

Binbaşı şehit oldu

Ağır yaralı olarak Bitlis Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan binbaşı kurtarılamayarak şehit oldu. Saldırıyı gerçekleştiren teröristlerin yakalanması için bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldığı öğrenildi.

Pençe Harekatı’ında da şehidimiz var

Diğer yandan Kuzey Irak’ta Kuzeyi Hakurk bölgesinde devam eden operasyonlar sırasında PKK’lı teröristlerle Güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışmada piyade Uzman Onbaşı Mustafa Ünal şehit düştü. Şehit olan piyade uzman onbaşının ailesinin Konya’da yaşadığı ve Çeltik ilçesindeki aileye acı haberin verildiği öğrenildi.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim