Bir hafta önce beyin ameliyatı geçiren kadının başına Şişli’de yolda yürürken çöp poşeti düştü

İstanbul Şişli'de bir kadının kafasına yolda yürüdüğü sırada bir binanın 3. katından atılan içi dolu çöp poşeti düştü. Kadının bir süre önce beyin ameliyatı geçirdiği öğrenilirken şans eseri olaydan yara almadan kurtuldu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tedbir amacıyla kadının sağlık kontrolünü gerçekleştirdi.

28.07.2019 - 11:28
28.07.2019 - 12:51
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul Şişli’de bulunan Kurtuluş Caddesi üzerinde dün saat 17.00 sıralarında meydana gelen olayda isimlerini vermek istemeyen bir karı koca yolda yürüdüklerini sırada kadının kafasına bir binanın 3. katından atılan içi çöp dolu poşet düştü. Kadının bir süre önce beyin ameliyatı geçirdiği öğrenilirken poşetin içerisinde bulunan pet şişe ve karton kutular nedeniyle kısa süreli bir fenalık geçirdi. Kadının eşinin ihbar üzerine olay yerine sağlık görevlileri sevk edilirken herhangi bir yer almayan kadın tedbir amacıyla sağlık kontrolünden geçirildi. Poşetin sahibi olduğu öğrenilen kadın olayın ardından dışarı çıkarken kapı pencere kenarına koyduğunu ve rüzgar nedeniyle düşmüş olabileceğini iddia etti.

Bir hafta önce beyin ameliyatı olmuş

Olay sırasında yakınlarda bulunan bir vatandaş konu hakkında yaptığı açıklamada, kadının kafasını tuttuğunu gördüğünü daha sonra da yukarıya bastıklarını belirterek herkesin kadının kafasından yukarıdan poşet düştüğünü söylediğini dile getirdi. Camdan nereden atıldığını tespit ödediğini belirten görgü tanığı polise sağlıkçıların geldiğini orada durduğunu ifade etti. Kadının daha önce beyin ameliyatı geçirdiğini öğrendiklerini belirten görgü tanığı bir hafta öncesinde ameliyat olan bir kadının başına bunlar geldi için üzgün olduğunu, hala camdan poşet atıldığı içinde oldukça kızgın olduğunu dile getirdi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim