Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Bir Aile Hikayesi 14. Bölüm Fragmanı! Sıcacık Hikayesi İle Geri Döndü

FOX TV'de güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken aynı zamanda sıcacık hikayesi ile geçtiğimiz sezon izleyicileri saran Bir Aile Hikayesi 13. bölüm ile bu akşam yeni sezona başlıyor. Peki, Bir Aile Hikayesi 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Eklenme:
 Bir Aile Hikayesi 14. Bölüm Fragmanı! Sıcacık Hikayesi İle Geri Döndü

FOX TV’de geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan ve izleyiciler tarafından tam bir aile dizisi olarak değerlendirilen Bir Aile Hikayesi 13. bölüm ile yeni sezonu bu akşam başladı. Güçlü oyuncu kadrosu ve akıcı konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Bir Aile Hikayesi 13. son bölümde neler yaşandı? Bir Aile Hikayesi 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Aile Hikayesi 13. Bölümde Neler Oldu?

Bir Aile Hikayesi 13. bölüm de nikah günü babası fenalaşan Mahur büyük korku ve panik yaşıyor. Babasını yeni bulmuşken kaybetmek istemeyen Mahur’a kardeşleri de destek oluyor ve yanından ayrılmıyor. Hastanede gergin bekleyiş devam ederken, eski karısını yeniden görmek için büyük çaba harcayan Berk hiç olmayacak bir hata yapıyor.

Diğer yandan evlilik hazırlıkları yapan Beste’yi de büyük bir şok bekliyor. Erdem’in bir an önce evlenmek istemesine bir türlü anlam veremeyen Beste, bu durumu sorgularken Erdem eski eşinin yanına gidiyor. Bu sırada Erdem’i arayan Beste kaçamak cevaplar alınca nerede olduğunu merak ediyor ve arkadan Erdem’in eski eşinin sesini duyuyor.

Bir Aile Hikayesi 14 Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Bir Aile Hikayesi 14. bölüm fragmanı henüz Fox TV tarafından yayınlanmadı. Oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyicilerin ilgiyle takip ettiği Bir Aile Hikayesi yeni bölüm fragmanı yayınlandıktan hemen sonra sizlerle buradan paylaşacağız.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Kuaförüm Sensin 23 Temmuz Perşembe puan durumu tablosu! Bugün kim birinci oldu?
23 07 2020 - 13:03
Müge Anlı Şiar Kılıç olayı son durum! 9 yaşındaki Şiar kılıç nasıl öldü?
23 07 2020 - 10:07
Doya Doya Moda 21 Temmuz Salı birincisi kim? 21 Temmuz puan durumu tablosu
21 07 2020 - 13:24
Kuaförüm Sensin 21 Temmuz Salı birincisi kim oldu? Puan durumu
21 07 2020 - 12:56
TV8 MasterChef Türkiye yarışmasına 18 yaşındaki Sinan damga vurdu
21 07 2020 - 11:26
Doya Doya Moda 20 Temmuz Pazartesi birincisi kim? Bugün puan durumu
20 07 2020 - 13:54
Yorum Yap