Binali Yıldırım’dan Ortak Canlı Yayın Öncesi Küçükkaya ve İmamoğlu’nun Otelde Buluşmasına İlk Yorum

Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Ortak canlı yayın öncesinde rakibi Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya’nın Beyoğlu’nda bir otelde yüz yüze görüşmesine ilişkin açıklama yaptı. AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile katıldığı ortak canlı yayında moderatör olan Küçükkaya’nın yayın öncesinde […]

18.06.2019 - 21:08
19.06.2019 - 10:31
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Ortak canlı yayın öncesinde rakibi Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya’nın Beyoğlu’nda bir otelde yüz yüze görüşmesine ilişkin açıklama yaptı.

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile katıldığı ortak canlı yayında moderatör olan Küçükkaya’nın yayın öncesinde İmamoğlu ile buluşmasını değerlendirdi. Bu durumun eşitsizliğin ötesinde olduğunu söyleyen Yıldırım, burada gayri meşru bir durumun olduğunu söyledi.

Ordulu Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Bir Araya Geldi

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Haliç Kongre Merkezi’nde Ordulu sivil toplum kuruluşları başkan ve temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantının ardından çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Binali Yıldırım, buluşma sırasında CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun Ordu Valisi ile yaşadığı olayın gündeme geldiğini belirtti. Bu durumdan Orduluların son derece üzgün olduğunu belirten Yıldırım, hala bir özür beklediklerini söyledi.

Gayri Ahlaki Bir Durum

Ekrem İmamoğlu ve kendisinin katıldığı ortak canlı yayın öncesinde moderatör İsmail Küçükkaya’nın bir otelde Ekrem İmamoğlu ile görüştüğünün ortaya çıkmasının ardından basın mensupları, Binali Yıldırım’ın görüşlerini sordu. Kamuoyundan bu durumun gizlenmiş olmasının gayri ahlaki olduğunu belirten Binali Yıldırım, bunun ne anlama geldiğini takdirini kamuoyuna bıraktığını söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim