Binali Yıldırım’dan Çay Teklifi Açıklaması: Benim Teklifim Geçerli Kendisi İBB Başkanı Olunca Belki Fikri Değişmiştir

Binali Yıldırım'a bugün cuma namazının ardından gazeteciler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na çay teklifini hatırlattı. Çay teklifinin hala geçerli olduğunu söyleyen Binali Yıldırım, belki kazandıktan sonra İmamoğlu’nun fikrinin değişmiş olabileceğini söyledi.

28.06.2019 - 18:24
28.06.2019 - 18:24
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul’da yenilenen seçimlerde kaybeden AK Parti’nin adayı Binali Yıldırım, bugün cuma namazını Tuzla Aydınlı Merkez Camii’nde kıldı. Namazdan sonra caminin yanında bulunan çay ocağına geçen ve burada vatandaşlarla sohbet edip çay içen Yıldırım, gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

Siz de Biraz Tatil Yapın

Çay ocağında vatandaşlarla ve gazetecilerle sohbet eden Binali Yıldırım, bundan sonra mahalleye daha fazla zaman ayıracağını söyledi. Cuma namazının ardından komşuları ile bir araya geldiğini söyleyen Yıldırım, kendisine çay ikram edileceğini onu beklediğini dile getirdi. Gazetecilerin seçimden sonraki hayatı hakkında sorduğu sorulara ise seçimin bittiğini ve hayatın devam ettiğini söyleyerek yanıt veren Binali Yıldırım, tatil sorusuna vatandaşlarla beraber mahallesinde yaptığı tatilden daha güzel bir şey olmadığını söyleyerek yanıt verdi. Oldukça neşeli olan ve gazetecilerle şakalaşan Binali Yıldırım, gazetecilerin de çok yorulduğunu ve artık tatile çıkmaları gerektiğini söyledi.

Ömür Biter İş Bitmez

Kendisini takip eden gazetecilere ‘burada size iş yok’ diyerek takılan Binali Yıldırım’a bir gazeteci bundan sonra ne yapacağını sordu. Bundan sonra herkesin işine bakacağını ömrün biteceğini işin bitmeyeceğini söyleyen Binali Yıldırım’ın konuşması sırasında bir vatandaşın, ‘Su sorununu çabuk unuttular’ dediği duyulurken, Binali Yıldırım İstanbul’un kararını verdiğini ve bundan sonra İstanbul için çalışacaklara başarılar dilediğini, kendilerinin de ellerinden gelen yardım ve gayreti göstereceğini söyleyerek yanıt verdi. Sohbet sırasında gazeteciler Binali Yıldırım’a İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’na yaptığı çay teklifini de hatırlattı. Kendisinin teklifinin hala geçerli olduğunu belirten Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu’nun seçildikten sonra belki fikrinin değişmiş olabileceğini söyledi. Gazetecilerin bundan sonra İstanbul’da mı yoksa Ankara’da mı ağırlıklı olarak bulunacağını sorması üzerine Binali Yıldırım, her iki şehirde de olacağını dile getirdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim