Binali Yıldırım’dan Burdur’da 15 Temmuz mesajı

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
31 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Başbakan Binali Yıldırım, 15 yıl içerisinde hükümetin başında olduğu dönemlerde Türkiye’yi 3 kat büyüttüklerini söyledi. Başbakan Binali Yıldırım, 15 yılda ülkenin doğusu, batısı, kuzeyi demeden ülkemize her alanda AK Parti olarak hizmetlerine devam ettiklerini belirtti.

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti 6. 6. olağan kongresi için Burdur’a gelerek vatandaşlara seslenmeyi ihmal etmedi. Hüsnü Bayar Kapalı Spor Salonu dışında bekleyen vatandaşlara dönerek onları selamlayan Yıldırım, şimdiye verdikleri tüm sözleri tuttuklarını ifade ederek, “Burdur bilindiği gibi ünlü şair Mehmet Akif Ersoy’un toprakları. Burası bayrağına, millete, vatanına, devletine, memleketine sonuna kadar sahip çıkan vatan sevdalısı tüm yiğitlerin memleketi. Sizin her söylediğiniz bizim için birer emirdir. 15 yıldır memleketimiz için doğusu, batısı, kuzeyi için durmadan çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Ülkemizi 15 yılda 3 kat büyüttük. Bundan Burdur’da nasibini aldı.” ifadeleri yer aldı.

Başbakan Yıldırım’dan 15 Temmuz Mesajı

Başbakan Yıldırım, “15 Temmuz gecesinde FETÖ’cüler şanlı Türk bayrağını indirmeye çalışsa da bunda başarılı olamadılar. Boylarının ölçülerini aldılar. Burdur’da her vatandaşımız birer kahraman olarak onların karşılarında durdular ve sabahlara kadar nöbetlerine devam ettiler. Bilsinler ki biz bu ülkeyi alçaklara hiçbir zaman teslim etmeyeceğiz.”

“Dünya bile Somali’yi unutmuş çaresizlik içerisinde orada bekleyen insanlar bir an önce yardım eli uzatılmasını istiyordu. Biz de bu sese kulak tıkamayarak onları dinledik. Onlar hiçbir zaman yalnız değillerdir.” ifadelerine yer verdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com