Binali Yıldırım’dan Burdur’da 15 Temmuz mesajı

Başbakan Binali Yıldırım, son 15 yılda Türkiye'yi 3 kat daha büyüttüklerini söyleyerek bunu daha da ileriye taşıyacaklarını dile getirdi.

31.12.2017 - 16:57
31.12.2017 - 16:57
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Başbakan Binali Yıldırım, 15 yıl içerisinde hükümetin başında olduğu dönemlerde Türkiye’yi 3 kat büyüttüklerini söyledi. Başbakan Binali Yıldırım, 15 yılda ülkenin doğusu, batısı, kuzeyi demeden ülkemize her alanda AK Parti olarak hizmetlerine devam ettiklerini belirtti.

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti 6. 6. olağan kongresi için Burdur’a gelerek vatandaşlara seslenmeyi ihmal etmedi. Hüsnü Bayar Kapalı Spor Salonu dışında bekleyen vatandaşlara dönerek onları selamlayan Yıldırım, şimdiye verdikleri tüm sözleri tuttuklarını ifade ederek, “Burdur bilindiği gibi ünlü şair Mehmet Akif Ersoy’un toprakları. Burası bayrağına, millete, vatanına, devletine, memleketine sonuna kadar sahip çıkan vatan sevdalısı tüm yiğitlerin memleketi. Sizin her söylediğiniz bizim için birer emirdir. 15 yıldır memleketimiz için doğusu, batısı, kuzeyi için durmadan çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Ülkemizi 15 yılda 3 kat büyüttük. Bundan Burdur’da nasibini aldı.” ifadeleri yer aldı.

Başbakan Yıldırım’dan 15 Temmuz Mesajı

Başbakan Yıldırım, “15 Temmuz gecesinde FETÖ’cüler şanlı Türk bayrağını indirmeye çalışsa da bunda başarılı olamadılar. Boylarının ölçülerini aldılar. Burdur’da her vatandaşımız birer kahraman olarak onların karşılarında durdular ve sabahlara kadar nöbetlerine devam ettiler. Bilsinler ki biz bu ülkeyi alçaklara hiçbir zaman teslim etmeyeceğiz.”

“Dünya bile Somali’yi unutmuş çaresizlik içerisinde orada bekleyen insanlar bir an önce yardım eli uzatılmasını istiyordu. Biz de bu sese kulak tıkamayarak onları dinledik. Onlar hiçbir zaman yalnız değillerdir.” ifadelerine yer verdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim