Binali Yıldırım Sosyal Medya Hesabından Açıkladı Mavi İstanbulkart Abonman Ücreti Düşüyor

Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım sosyal medya hesabından İstanbullulara yeni müjdesini açıkladı. Twitter hesabından bir paylaşım yapan Binali Yıldırım, Mavi İstanbul kart abonman ücretinin düşürüleceğini duyurdu. 23 Haziran seçimlerine çok kısa bir süre kala belediye başkan adaylarının seçim vaatleri devam ediyor. Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, bugün […]

19.06.2019 - 20:22
19.06.2019 - 22:48
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım sosyal medya hesabından İstanbullulara yeni müjdesini açıkladı. Twitter hesabından bir paylaşım yapan Binali Yıldırım, Mavi İstanbul kart abonman ücretinin düşürüleceğini duyurdu.

23 Haziran seçimlerine çok kısa bir süre kala belediye başkan adaylarının seçim vaatleri devam ediyor. Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, bugün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak İstanbullulara yeni müjdesini duyurdu.

Mavi İstanbulkart Ücreti Düşüyor

Binali Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İstanbul’da genellikle indirimli kart sahibi olmayanların kullandığı Mavi İstanbulkart abonman ücretlerinin düşeceğini açıkladı. Şu anda 205 TL olan mavi İstanbul kart ücreti yapılacak yeni düzenlemenin ardından 165 TL’ye düşecek.

Binali Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İstanbul için çok sayıda hizmet yaptıklarını belirterek son olarak öğrenci akbilini 40 TL’ye düşürdüklerini söyledi. Seçimler öncesinde İstanbullular için yeni bir indirim daha yaptıklarını belirten Binali Yıldırım, Mavi İstanbulkart abonman ücretini 205 TL’den 165 TL’ye düşüreceklerini açıkladı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim